За дві повторні крадіжки з проникненням 41-річний чернівчанин проведене за гратами 2,5 роки

Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 41-річного чернівчанина у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2, ч.3 ст.185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно та поєднане з проникненням в інше приміщення).

Встановлено, що у червні 2017 року раніше неодноразово судимий за чоловік, знову вчинив 2 крадіжки з підвалів будинку по вул.Братів Руснаків у м.Чернівці, викраденим майном розпорядився на власний розсуд, чим завдав потерпілим матеріальної шкоди на загальну суму майже 10 тис.грн.

Суд погодився із доводами Чернівецької місцевої прокуратури та остаточно призначив 41-річному чоловіку покарання у вигляді двох з половиною років позбавлення волі – інформує Чернівецька місцева прокуратура.

Обвинувачений вважав вирок суду надто суворим і оскаржив його до Апеляційного суду Чернівецької області, однак, колегія суддів прийшла до висновку, що призначене покарання є справедливим та підстав для задоволення апеляційної скарги обвинуваченого немає.