Московські попи готують заколот в Україні. Піп Онуфрій вилетів з Чернівців на Гомель

Майже тиждень митрополит російської церкви в Україні Онуфрій перебував на Буковині. Він готував своїх попів і прихожан до опору, якщо Україні нададуть Томос з Константинополя. Тільки що стало відомо, що піп Московський Кирило терміново викликав Онуфрія на зустріч.

8.09.2018 о 09 ранку з КП МА Чернівці вилетів  чартерний літак , що належить нардепу Новинському. На борту перебувають Онуфрій та ще 5 іерарархів МП. За наявними даними, літак летить на м Гомель (Білорусь) з метою проведення таємної зустрічі ОНУФРІЯ з Кірілом, для отримання вказівок з Москви на випадок отримання УПЦ КП Томосу.

На борту з попами ще є один “тайняк”. Аби замітати сліди, як хорти, літак полетить спочатку до Києва у Жуляни. Потім до Гомеля. І, вірогідно, Онуфрій таємно відвідає Москву, де може отримати якісь таємні вказівки від ФСБ Росії.

Будьмо уважні! Ворог не спить

peredplata

8 thoughts on “Московські попи готують заколот в Україні. Піп Онуфрій вилетів з Чернівців на Гомель

  1. Митрополит Онуфрій сьогодні ввечері служив у лаврі, про що є фото на офіційному сайті. Завтра також служитиме у лаврі. Перед тим, як публікувати чергову брехню – не полінуйтеся хоча б елементарно перевірити інформацію!

  2. Брехуны. Зачем писать неправдивую информацию и еще больше стравливать людей?

  3. літаки мають властивість падати на землю і все в житті можливе

  4. Имбицилы, хватит светлейших людей порочить и лгать. Сепары конченные.

  5. Навчіться грамотно писати! Жодних доказів, інформація схожа на породження уяви душевнохворого.

  6. Какое помрачение ума у авторов статьи.

Comments are closed.