Азаров радить готуватися до гіршого

Азаров радить готуватися до гіршого

Прем\’єр-міністр України Микола Азаров підкреслює, що у зв\’язку з існуючими передумовами погіршення економічної ситуації у світі уряд України має бути готовий до виникнення нової хвилі економічної кризи.

Про це Азаров заявив сьогодні, 20 липня, на засіданні Кабінету міністрів України.

У зв\’язку з цим він підкреслив, що необхідно посилити вимоги до економічного аналізу і прогнозування в країні. \”Ситуація на світових ринках непроста і навіть тривожна\”, – підкреслив Азаров.

Він зазначив, що обидва інвестиційних центри – США і Європейський Союз стоять на порозі рішень, які можуть мати драматичні наслідки для світової економіки. Зокрема, Азаров зазначив, що США планують збільшити національний борг до рівня, що перевищує ВВП країни, а Європейський Союз розглядає можливість виділення безпрецедентної фінансової допомоги окремим країнам.

\”Провідні економічні експерти попереджають про можливість виникнення нової економічної кризи. Ми не вправі нехтувати такими серйозними попередженнями, як це робили наші попередники. Тому країну потрібно готувати до будь-яких сценаріїв. Сьогодні, як ніколи, наша політика повинна бути зваженою, акуратною, і максимально зорієнтованою на власні сили і пошук внутрішніх ресурсів і стимулів. Потрібно обмежити або взагалі відмовитися від зовнішніх запозичень, і вкрай обережно ставитися до надання державних гарантій\”, – сказав Азаров.

Фото: PHL
Джерело: УНІАН

peredplata