Судитимуть буковинця,який шахрайським способом заволодів квартирою пенсіонера

Чернівецька місцева прокуратура затвердила та передала до суду обвинувальний акт відносно 45-річного уродженця м. Сторожинець за обвинуваченням у  скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч3.ст. 357,ч.3 ст. 358, ч.4 ст. 358, ч.3 ст. 190 КК України.

Досудовим розслідування встановлено, що вказаний громадянин  незаконно заволодів  квартирою 53-річного чернівчанина та продав її третім особам.

Зокрема, знаючи, що потерпілий веде асоціальний спосіб життя та зловживає спиртними напоями, зловмисник за допомогою невстановлених слідством осіб, заволодів його паспортом, підробив документи за допомогою яких нотаріально засвідчив довіреність на право розпоряджатись  вказаною квартирою та наявним в ній майном, на загальну суму понад 200 тис. грн.

Продовжуючи свій злочинний умисел чоловік від імені потерпілого уклав з третьою особою договір купівлі продажу  вказаного об’єкту нерухомості.

Своїми незаконними діями зловмисник завдав матеріальної шкоди у великих розмірах потерпілому та його 55-річній сестрі, яка фактично була власницею квартири за договором дарування від 20.09.2006 року.


Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Новини Партнерів