Голова Чернівецької облради заявив, що його брата в Росії тримали в підвалі через прізвище Мунтян

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян заявив, що його рідного брата заарештували в Росії і впродовж трьох днів тримали у бетонному підвалі через його прізвище.

Як повідомляє molbuk.ua, про це чиновник заявив сьогодні на сесії обласної ради у відповідь на заяву представника партії “Побратими України” Сергія Качмарського, який вийшов до трибуни, щоб обговорити конфлікт з активістами “Батьківщини” на вулиці Ольги Кобилянської 3 листопада.

Зокрема, Мунтян зазначив, що про своє ставлення до російського президента Володимира Путіна він заявляв неодноразово.

“Я особисто висловлював свою думку щодо Росії, в тому числі відкритим текстом говорю про Путіна. Дехто боїться назвати навіть це прізвище. Тому, мене звинувачувати в тому, що я маю якісь симпатії – ви напевно помиляєтесь”, – сказав голова облради.

Він навів приклад, коли його рідного брата заарештували у Москві.

“Мій рідний брат, коли приїхав до Москви лікуватися від тяжкої хвороби, його заарештували і тримали три дні тільки через те, що його прізвище Мунтян. І йому сказали, що його рідний брат собі дозволяє у Чернівцях забагато того, що не дозволяється. Це я вперше заявляю! Він дуже тяжко хворіє, і його тримали у бетонному підвалі із бетонними стінками. Скажіть, будь ласка, яка ще може бути моя особиста позиція до таких людей, керівників держав, які вбивають наших героїв?”, – заявив Іван Мунтян, додавши, що “дехто хоче піаритися на таких незрозумілих моментах”.

Як відомо, у 2015 році Іван Мунтян заявляв, що він був в АТО і був поранений.

peredplata