Псевдобанкір видурив у чернівчанина 20 тисяч гривень

До Шевченківського відділення поліції звернулася 58-річна чернівчанка. Жінка повідомила, що невідома особа шахрайським шляхом заволоділа її грошима.

Поліцейські з’ясували, що на мобільний телефон потерпілої зателефонував невідомий, який представився працівником служби безпеки банку. Під час розмови аферист запропонував жінці підключити вигідну послугу для її банківського рахунку. Для того, щоб її активувати – необхідна персональна інформація по вашій карті. Дізнавшись конфінденційну інформацію, шахрай зняв всі гроші з рахунку потерпілої.

За фактом слідчі розпочали кримінальне провадження, передбачене статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці докладають усіх зусиль для пошуку зловмисника і притягнення його до кримінальної відповідальності.

Користувачам банківських карток варто пам’ятати, що не потрібно розголошувати конфіденційну інформацію – кодове слово, номер картки, термін її дії, PIN-код, CVC / CVV-код (три цифри на зворотному боці картки) – незнайомцям, а тим більш особам, котрі представляються співробітниками банку.

В разі, якщо ви отримали дзвінок чи смс-повідомлення із невідомого номеру щодо банківського рахунку – відразу  телефонуйте в контактний центр банку або поспішайте до найближчого відділення та блокуйте карту.

peredplata