Полковник Чурай вітає з 30-ю річницею виведення військ з Афганістану

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ В РЕСПУБЛІЦІ АФГАНІСТАН, ІНШИХ  ЛОКАЛЬНИХ  ВІЙНАХ ТА ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТАХ, ВОЇНИ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТИ!

Вітаю Вас з 30-тою річницею виведення військ з Афганістану та «Днем вшанування  учасників бойових дій на території інших держав».

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Понад 160 тисяч українців пройшли тільки через війну в Афганістані, майже кожен четвертий серед загиблих – українець, і це понад 3300 осіб. Близько 8 тисяч наших з вами співвітчизників повернулися додому з важкими пораненнями або інвалідами. Точна кількість жертв досі не відома. Війна в Афганістані назавжди залишиться болючою раною для українського народу.

Минуло 30 років з часу офіційного закінчення  афганської війни, на якій наші воїни проявили мужність та хоробрість, стійкість та високий професіоналізм, надійність і благородство, відвагу і героїзм.  Ми низько схиляємо голови перед відвагою всіх, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, з честю виконував свій військовий обов’язок, не шкодуючи власного життя та здоров’я.

За роки незалежності бійці Української армії захищали і захищають мир, вільне та спокійне життя людей у багатьох країнах світу: в Анголі, Боснії та Герцеговині, Лівані, Косово, Молдові, Грузії, Таджикистані, Хорватії, Іраці, Ліберії, не посоромивши своєї честі та гідності.

Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

На жаль сьогодні на землю України знову прийшла війна. І Ви з перших днів встали на захист суверенітету і територіальної цілісності держави. Мужність, сміливість та вірність присязі воїнів-афганців стали прикладом для нинішніх поколінь захисників України.

Саме Ваш бойовий досвід став надзвичайно цінним для перших кроків оновлення Збройних Сил України — в перші, найтяжчі, місяці цієї війни. Велика подяка і висока шана кожному з вас за це.

Впевнений, що ви й надалі будете взірцем високого професіоналізму, лицарства і благородства.

Шановні друзі!

В цей пам’ятний день бажаю Вам міцного здоров’я  на довгі роки,  злагоди  в родинах,  людського щастя, успіхів у виконанні всього задуманого!

МИРУ  НА  НАШІЙ  БЛАГОДАТНІЙ  УКРАЇНСЬКІЙ  ЗЕМЛІ!

СЛАВА  УКРАЇНІ !

 

peredplata

1 thought on “Полковник Чурай вітає з 30-ю річницею виведення військ з Афганістану

  1. Віталя,ти долбойоб! Які інтернаціоналісти,який обовязок?! Хто запитував чи ти хочеш воювати за цих чорних?!Скільки невинних хлопцві загигуло за цих престарілих кремлівських підарів…

Comments are closed.