Тимошенко вимагає відводу прокурору Микитенку

Лідер партії \”Батьківщина\”, екс-прем\’єр-міністр України Юлія Тимошенко передала до канцелярії суду заяву про відвід прокурору Олександру Микитенку, повідомляється на фоіційному сайті Тимошенко.

\”Клопотання прокурора Микитенка щодо зміни запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту є неправомірним, такі дії прокурора свідчать про його упередженість та необ’єктивність\”, – йдеться в заяві, яку зачитав у судовому засіданні головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи Юліі Тимошенко суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв.

Відповідно до документу, Юлія Тимошенко наголошує на необхідності відмови прокурора від обвинувального висновку у зв’язку з відсутністю в її діях складу злочину.

Як відомо, напередодні представник державного обвинувачення прокурор Микитенко заявив клопотання про зміну міри запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Юлія Тимошенко, у свою чергу, заявила, що такі дії влади є очікуваними. \”Це буде абсолютно прогнозований сценарій продовження цього процесу. Це буде абсолютно логічне завершення розправи, яку влаштовують в цьому процесі на доручення Януковича, який розправляється зі мною як зі своїм політичним опонентом. Наша команда попереджала суспільство і всіх журналістів, що буде зроблена спроба поміняти міру запобіжного заходу. Це останній штрих в цьому судилищі\”, – підкреслила вона.

Втім головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи Юліі Тимошенко суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв після годинних роздумів відхилив клопотання сторони державного обвинувачення.

\”Янукович злякався зараз арештовувати та дав своїм поліцаям замість команди \”фас\” команду \”фу\”. На цей раз санкцію не змінили\”, – відреагувала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Twitter.

Новини Партнерів