Буковинські прикордонники з пострілами переслідували порушників

На Буковині прикордонникам в черговий раз довелося з пострілами переслідувати правопорушників, які намагалися переправити сигарети до ЄС. Про це інформує прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Групу з чотирьох правопорушників прикордонний наряд відділу «Красноїльськ» виявив вчора близько 20-ї години. Незмінний маршрут в сторону кордону та ноші за спиною вказували на те, що ці особи явно не збирачі хмизу.

При спробі затримати правопорушників, останні вдалися до втечі, при цьому покинувши 20 пакунків із сигаретами. Намагаючись уникнути покарання «спринтери» не реагували на жодні команди прикордонників та продовжували бігти. Не спинили бігунів й постріли в повітря.

Під час переслідування правопорушників, за інформацією українських правоохоронців, пошук ймовірних «пачкарів» було організовано прикордонною поліцією Румунії. Згодом румунські колеги проінформувала про виявлення двох осіб, що рухалися в сторону кордону, а також і те, що вони виявили сім малих пакунків зі сигаретами.

Сигарети марки «Марбле» та «Комплімент» доставлені до відділення інспекторів прикордонної служби «Фальків», на ділянці якого й були виявлені. Щодо втікачів, то тривають заходи відносно встановлення кола причетних осіб до переміщення сигарет.