\”Регіони\” і Королевська \”ростуть\”, а Кличко втрачає – соціологія

"Регіони" і Королевська "ростуть", а Кличко втрачає - соціологіяЯкби вибори до Верховної Ради проходили в середині червня, то до парламенту потрапило б шість політичних сил.

Про це свідчать результати опитування, проведеного КМІС протягом 8-17 червня 2012 року.

Так, відповідно до результатів опитування, Партія регіонів (Микола Азаров) набрала би 29,1% голосів, ВО \”Батьківщина\” (Арсеній Яценюк) – 26,2%.

Наступні чотири місця посідають: партія \”УДАР Віталія Кличка\” – 14,5%, Компартія (Петро Симоненко) – 10,6%, партія Наталії Королевської \”Україна — Вперед!\” – 5,9%, ВО \”Свобода\” (Олег Тягнибок) – 5,6%.

Ще дві політичні сили мали не менше одного відсотка прихильників: \”Громадянська позиція\” (Анатолія Гриценка) – 2,4%, Народна партія України (Володимир Литвин) – 1,9%.

Усі відсотки вирахувано у відношенні до тих, хто висловив готовність узяти участь у голосуванні.

В цілому у голосуванні взяли б участь 55% виборців України.

Методом інтерв\’ю опитано 2040 респонденти, що мешкають в усіх областях України (включно з містом Києвом) та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Опитування проводилося до того, як Анатолій Гриценко заявив про входження його \”Громадянської позиції\” до об’єднаної опозиції.

Як відомо, згідно з останнім опитуванням КМІС, проведеним з 23 травня по 1 червня 2012 , Партія регіонів отримала б 27,7%, Всеукраїнське об\’єднання \”Батьківщина\” – 26,3%, партія \”УДАР\” Віталія Кличка – 15,5%, Комуністична партія – 9,8% та Всеукраїнське об\’єднання \”Свобода\” – 5,1%.

Українська правда

peredplata