Тимошенко документує кожне порушення Кірєєва

\”Я думаю, що буде традиційний відвід судді, тому що ми просто взяли зараз за правило документувати всі порушення, які суддя проводить протягом дня, і коли він проводить такі явні і недопустимі порушення, то зрозуміло, що ми на наступний день оформлюємо це заявою про відвід, щоб це залишилося в справі\”, – сказала Юлія Тимошенко журналістам після завершення судового засідання.

При цьому вона висловила сумнів у тому, що суддя задовольнить ці клопотання. \”Ми розуміємо, що відводу судді не буде, але нам потрібно таким чином документувати кожне порушення, яке здійснюється під час цього судового процесу\”, – пояснила вона.

Юлія Тимошенко також повідомила, що відводи прокурорам заявлятимуться обов’язково, \”і це, в принципі, очевидні речі, тому що прокурори не з\’ясовують істину, не виконують закон, вони займаються обслуговуванням політичних репресій\”.

Як відомо, сьогодні суддя Родіон Кірєєв розглянув не всі клопотання, зареєстровані Юлією Тимошенко у канцелярії суду, і після розгляду кількох з них розпочав допит свідків.

Зокрема, суддя відмовив у розгляді заяви про відвід головуючому, відклав розгляд заяви про залучення до матеріалів справи даних Інтернет-видань і відкладення розгляду кримінальної справи та відмовив у задоволенні клопотань про допуск до справи представника цивільного відповідача, громадських захисників.