У Зеленського зробили нову заяву про вибори на Донбасі

Київ хоче найближчим часом провести місцеві вибори в Україні, зокрема й на Донбасі – ймовірно, навесні 2020 року.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив голова парламентського Комітету у закордонних справах Богдан Яременко, зазначивши, що для верифікації списків виборців потрібен час, – пише obozrevatel.

“Ніхто не говорить, що це (вибори. – Ред.) відбудеться негайно. І Зеленський чітко сказав, що з датами поспішати не треба”, – підкреслив він.

 

“Йдеться про те, що ми налаштовані працювати дуже важко й енергійно, щоб провести вибори на території всієї України, і найближчий термін, коли це теоретично можна було б зробити – весна. Але це лише припущення, демонстрація нашого бажання рухатися до цієї точки. Та ми не наївні і розуміємо, яку величезну кількість питань треба вирішити до визначення якоїсь певної дати виборів”, – уточнив Яременко.

За його словами, у всіх цих процесах є, напевно, один формальний орієнтир – закінчення дії закону про “особливий статус” 31 грудня цього року.

Яременко також заявив, що Україна вважає президента Росії Володимира Путіна представником окупованих районів Донецької та Луганської областей.

peredplata