На Буковині суд оштрафував керівника райавтодору за отримання хабара

Кіцманський районний суд Чернівецької області визнав винним начальника Кіцманського райавтодору (філія ДП Чернівецький Облавтодор») в отриманні неправомірної вигоди і оштрафував на 25,5 тисячі гривень.
За матеріалами Управління захисту економіки в Чернівецькій області було відкрито кримінальне провадження за фактом вимагання посадовою особою райавтодору неправомірної вигоди.
Так, на початку листопада 2016 року начальником райавтодору було укладено договір транспортного обслуговування з керівником товариства під час розчистки русла річки Прут під мостом в селі Дубівці за бюджетні кошти. В подальшому посадовець зазначив, що підприємець повинен надати йому «винагороду» – 10 тисяч гривень за укладений договір про здійснення підрядних робіт саме з його підприємством. У випадку відмови – створення перешкод у виконанні зобов’язань, визначеним договором.
У вересні 2017 під час одержання неправомірної вигоди керівника райавтодору було затримано.
За результатами судового розгляду обвинуваченого було визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 25,5 тисяч гривень штрафу.

Новини Партнерів