Екс-мер Федорук йде на вибори по Чернівцях від опозиції?

Екс-мер Федорук йде на вибори по Чернівцях від опозиції?Екс –мер Чернівців Микола Федорук піде на парламентські вибори по виборчому округу №201 (Чернівці) від Об\’єднаної опозиції. Такі чутки поширилися містом у вівторок-середу.

Кореспондент molbuk.ua вирішив перевірити це. Сам Микола Федорук вважає, що наразі про це говорити зарано. «Я не коментую чутки. Виборча кампанія ще не почалася, – заявив Микола Федорук. – 31 липня я зможу прокоментувати це».

– Хто буде йти по кожному округу від об\’єднаної опозиції буде відомо після з\’їзду 31 числа, – заявив голова Чернівецької обласної організації “Фронту змін” Максим Бурбак. – Можу сказати лише, що кожен округ буде гідно представлений кандидатами від опозиції.

Більш відвертим виявився голова обласної організації ВО «Батьківщина» Іван Мунтян.

– Я сьогодні привіз до Києва його документи — особову справу, фотографії тощо, – повідомив Іван Мунтян. – Остаточно говорити про це можна буде після з\’їзду 31 липня. На ньому затверджуватимуть кандидатури. Сьогодні ж відбудеться засідання політради партії, де будуть погоджуватися усі подані кандидатури. А вчора в області відбулося засідання обласного бюро, де також були узгоджені ці питання.

ДжерелоМолодий буковинець

peredplata