Офіційний сайт Новоселицької РДА рекламує партію регіонів ОНОВЛЕНО

Офіційний сайт Новоселицької РДА рекламує партію регіонів ОНОВЛЕНОСьогодні на офіційному сайті Новоселицької РДА прес-центр розмістив повідомлення про те, що у громадській приймальні районної організації Партії регіонів відбулося засідання клубу виборців. Повідомлення супроводжувалось зображенням партійної символіки. Окрім того в повідомленні йшлося, що про хід і порядок впровадження соціальних ініціатив Президента присутніх проінформувала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія Штефанко. Яким чином державний службовець посадовець приймає участь в робочий час на партійних заходах теж питання.

Тобто, тут прослідковується у діях чиновників відкрите порушення законів України про вибори та державну службу.

Газета \”Час\” звертається до прокуратури району та області перевірити викладені на сайті Новоселицької РДА інформації на факт порушення чинного законодавства і притягнути винних замовників цих дій до відповідальності.

Нереагування на такі кричущі факти порушення права рівності усіх перед законом будемо вважати небажанням правоохоронних органів слідкувати за дотриманням законності у виборчому процесі.

ОНОВЛЕННЯ:

Ми звернулись до прокуратури Чернівецької області з проханням прокоментувати ситуацію.

Станом на 9:30 повідомлення з сайту Новоселицької РДА було видалено.

Є вже відповідь прокуратури:

Скарги на порушення виборчого законодавства розглядають відповідні виборчі комісії (окружні, ЦВК). Прокуратура розглядає матеріали, які надходять за рішеннями відповідних виборчих комісій, згідно з чинним законодавством.

У громадській приймальні районної організації Партії регіонів відбулося засідання клубу виборців

Автор: Press-Centre

Про хід і порядок впровадження соціальних ініціатив Президента присутніх проінформувала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія Штефанко.

На наступному засіданні клубу виборців буде розглянуто питання щодо пенсійного забезпечення.

Новини Партнерів