Руслан Панчишин дарував телефони в Хотині на День незалежності

Кандидат у народні депутати України по 204 округу (самовисуванець) Руслан Панчишин під час проведення районної спартакіади серед людей з обмеженими можливостями 24 серпня у Хотині від імені “Благодійного фонду Руслана Панчишина” вручив 3 мобільні телефони учасникам спартакіади. Зокрема, 2 телефони отримали керівники осередків товариства інвалідів в Хотинському районі: Гайсенюк В. І., який є головою районного товариства інвалідів та Черновська Л. І., яка очолює осередок товариства в с.Клішківці.

Про це повідомляють в Чернівецькому представництві ГМ \”ОПОРА\”.

Після отримання подарунку від кандидата в народні депутати, Гайсенюк Віктор Іванович закликав членів свого товариства голосувати за Руслана Панчишина:

Сам захід, на якому відбувалось це дійство, був організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Хотинської районної державної адміністрації.

Ці дії підпадають під частину 13 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України», яка встановлює, що:
Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів … . Така передвиборна агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, …, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.

Громадянська мережа «ОПОРА» буде звертатися із цим фактом до ЦВК з вимогою вжити відповідних заходів і припинити порушення Закону кандидатом Панчишиним.

peredplata