Нардепи призначили Степанова очільником МОЗ.

Верховна Рада України з другого разу все ж підтримала кандидатуру Максима Степанова на посаду міністра охорони здоров’я.

Рішення було ухвалено в ході позачергового засідання парламенту 30 березня. За законопроєкт №3290 про призначення Максимова проголосували 246 нардепів (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Голоси парламентаріїв розділилися таким чином: “Слуга народу” – 195, “Опозиційна платформа – За життя” – 21, “Європейська солідарність” – 0, “Батьківщина” – 0, “За майбутнє” – 8, “Голос” – 0, “Довіра” – 13, позафракційні – 9.

Одразу після голосування Максимов склав присягу як новий очільник Міністерства охорони здоров’я України.

Нагадаємо, Степанов народився 18 серпня 1975 року в Амурській області СРСР в родині медиків, за першою освітою – хірург.

У 2011-2016 роках він був директором поліграфкомбінату “Україна”, який одним з перших в країні почав друкувати ID-карти.

У 2017 році призначений головою Одеської обласної державної адміністрації. Своїми пріоритетами називав медицину, інфраструктуру й освіту.

Максим Степанов

Максим Степанов

LB.ua

У 2019 році, під час президентської кампанії, Степанов вступив в конфлікт з тодішнім главою держави Петром Порошенком. Після свого звільнення Степанов потролив п’ятого президента України.

З початком пандемії коронавірусу колишній чиновник зайнявся волонтерством, надавав допомогу одеським лікарням.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише “гарячі” новини!

АВТОР

peredplata