РФ відправила на окупований Донбас дивізію імені Дзержинського

Вище злочинне, політичне керівництво країни – агресора видало таємний наказ про відправку на окуповані території Донбасу підрозділів спеціального призначення дивізії імені Дзержинського. Метою цієї операції є недопущення втечі з передових позицій російських найманців – бойовиків «лднр».

В підрозділах російсько – терористичних військ армійських корпусів ЗС РФ вже давно склалась дуже напружена ситуація. В даних бандитських формуваннях відсутня елементарна дисципліна і військовий порядок. Це і не дивно виходячи з того чим укомплектована ця кремлівська орда: наркомани, алкоголіки, бувші засудженні та інший непотріб суспільства який відригує кремль на території окупованого Донбасу. Істоти цього стада регулярно влаштовують грабіж і терор місцевому населенню, п’яні сутички між собою, які часто стають причиною небойових втрат серед бойовиків. Звичним для ординців є і обстріли власних позицій та житлових кварталів місцевих жителів з метою дискредитації підрозділів Збройних Сил України. А коли діло доходить до справжнього бою на передовій в окопі то одразу «бойовий дух» борця за «руський мір» швидко здувається, охочих лишається небагато. При відчутті небезпеки у російських найманців одразу з’являються:  швидкість спринтера, здатність до марафонських забігів і неодмінно в бік РФ. Даних випадків «пацючих» забігів російських бойовиків останнім часом стає все більше. Виникла небезпека для російського окупаційного керівництва критично: низька укомплектованість особовим складом передових позицій.

Велика кількість самовільних залишень підрозділів, а точніше ганебних втеч бойовиків дуже збентежило кремлівську верхівку. Командири підрозділів – кадрові російські офіцери самостійно не в спромозі вплинути на ситуацію з «бігунами». Тому і було прийнято рішення з метою недопущення залишення передових позицій підрозділів російсько – терористичних військ  армійських корпусів ЗС РФ направити загонами спеціального призначення дивізії імені Дзержинського. Ці загони отримали широкі повноваження по відловлюванню втікачів, а у випадку непокори на відстріл. Ось така доля у кремлівського окупанта, або йти у безглуздий наступ проти потужної Української Армії і отримати заслужену відплату за агресію, або свої загороджувальні загони пристрелять.

peredplata