Суд залишив у силі відсторонення від посади голови Чернівецької облради Мунтяна.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду засилила рішення суду першої інстанції, яким голову Чернівецької обласної ради, підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу, відсторонено від займаної посади у зв’язку із притягненням до кримінальної відповідальності.

Як повідомляє пресслужба спеціалізованої антикорупційної прокуратури у фейсбуці, суд апеляційної інстанції відмовив у задоволені апеляційної скарги сторони захисту.

Таким чином Івана Мунтяна відсторонено від посади до 2 червня 2020 року.

Нагадаємо, 2 квітня Вищий антикорупційний суд за клопотанням прокурора САП на два місяці відсторонив Мунтяна від займаної посади у зв’язку із притягненням до кримінальної відповідальності.

Як відомо, Івана Мунтяна підозрюють у отриманні неправомірної вигоди в розмірі 180 тис доларів від приватного підприємця Юрія Кушніра.

За версією слідства, у липні 2019 року голова облради висловив прохання Кушніру надати йому неправомірну вигоду у сумі 400 тис. доларів за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу “Брусниця”.

Суд обрав Мунтяну запобіжний захід у вигляді внесення застави розміром понад 10 мільйонів гривень.