У Чернівцях виборцям пропонують 200 грн за кандидата від ПР, – опозиція

Люди ходять будинками, безкоштовно роздають жителям комунальну газету «Чернівці», а взамін просять надати контактну інформацію – паспортні дані, адресу і номер мобільного телефону. Окрім цього, городянам обіцяють гроші, щоправда, після виборів, повідомив кандидат у народні депутати за списками «Батьківщини» Максим Бурбак.
«До нас надійшли дві заяви від чернівчан про те, що до їхніх квартир приходила жінка, яка збирала відомості про мешканців, – каже М. Бурбак. – Вона представилась працівницею міської ради, і на прохання людей надала інформацію про себе – прізвище, ім’я та по батькові. Жінка просила мешканців надати інформацію про себе. Пообіцяла, що у випадку, якщо вони голосуватимуть на виборах за Михайлішина, люди отримають 200 гривень.
Ми приїхали додому до цих людей і відразу оформили акт про порушення під час виборчої агітації, – продовжує опозиціонер. – А вчора, 18 вересня, нашу заяву на основі цих фактів, зареєстрували в управлінні МВС в області. Тепер чекаємо реакції правоохоронців».

peredplata