Хто і від яких партій йде на вибори депутатів у Чернівцях (ОНОВЛЮЄТЬСЯ ПОСТІЙНО) Європейська солідарність, Слуга народу, Рідне місто, Партія Чернівчан, Єдина альтернатива, Пропозиція, Команда Михайлішина, Голос, Батьківщина, За майбутнє, РПУ Олега Ляшка, Свобода, Сила і честь, ОПЗЖ(вороги України), Перемога Пальчевського (вороги України)(далі буде)

Європейська солідарність

Політсила висуває кандидатами 40 осіб:

1. Максимюк Василь Сидорович.

2. Бостан Сергій Іванович.

3. Фрунзе Наталія Штефанівна.

4. Скрипа Ромео Титусович.

5. Скорейко Ганна Михайлівна.

6. Шалєєв Андрій Володимирович.

7. Затірка Денис Вікторович.

8. Легусова Уляна Іванівна.

9. Федосов Андрій Юрійович.

10. Маслюк Аліна Павлівна.

11. Стоян Дмитро Іванович.

12. Свекла Денис Іванович.

13. Жук Артем Михайлович.

14. Іванова Анастасія Олександрівна.

15. Меленко Оксана Василівна.

16. Романко Тарас Богданович.

17. Любка-Труфіна Олеся Орестівна.

18. Кавуля Тодор Леонович.

19. Черська Олена Омелянівна.

20. Козьма Дмитро Георгійович.

21. Кокоячук Анастасія Ярославівна.

22. Ковтун Олександр Георгійович.

23. Руснак Віталій Флорович.

24. Карпюк Ірина Василівна.

25. Горук Назар Віталійович.

26. Мелещук Ольга Олегівна.

27. Черних Вікторія Ігорівна.

28. Шеремет Валентин Михайлович.

29. Патраш Василь Радулович.

30. Ланівська Єлена Русланівна.

31. Скрипник Марина Миколаївна.

32. Івасюк Дмитро Богданович.

33. Нічведа Ярослав Ярославович.

34. Кочергін Олександр Сергійович.

35. Базь Тетяна Олександрівна.

36. Попушой Аліна Андріївна.

37. Марчук Анастасія Олегівна.

38. Антонюк Дмитро Ігорович.

39. Пасічник Андрій Вікторович.

40. Карапчук Василь Любомирович.

Кандидатом на міського голову йтиме ВАСИЛЬ МАКСИМЮК

 

Слуга народу

1. Другановський Віталій Валерійович.

2. Широкова Світлана Вікторівна.

3. Просяний Олексій Валентинович.

4. Зубжицька Оксана Петрівна.

5. Пікулін Олександр Сергійович.

6. Ватаманюк Андрій Васильович.

7. Трофимчук Антоніна Василівна.

8. Васильєв Єгор Володимирович.

9. Грінчук Ростислав Васильович.

10. Мізюк Ганна Орестівна.

11. Григораш Олег Іванович.

12. Сімончик Катерина Василівна.

13. Грицку-Андрієш Юлія Петрівна.

14. Куцак Микола Миколайович.

15. Зозуляк Вадим Сільвестрович.

16. Другановський Валерій Валерійович.

17. Федорюк Катерина Володимирівна.

18. Чорней Денис Іванович.

19. Думановський Вячеслав Вікторович.

20. Палагнюк Леся Миколаївна.

21. Панчук Ольга Миколаївна.

22. Семань-Мінько Інна Степанівна.

23. Москалюк Юлія Романівна.

24. Гречаний Денис Олегович.

25. Дорош Олександр Петрович.

26. Васильєва Віра Володимирівна.

27. Пилипюк Василина Іллівна.

28. Пруський Владислав Генадійович.

29. Крепак Олег Павлович.

30. Волощук Марина Олександрівна.

31. Кузьмук Ігор Ярославович.

32. Коцабюк Христина Тарасівна.

33. Сєдих Валерія Вікторівна.

34. Прокопчук Олександр Васильович.

35. Суляк Анастасія Віталіївна.

36. Волощук Олексій Артурович.

37. Цибуляк Аліна Василівна.

38. Пятніцький Анатолій Олександрович.

39. Куцак Олена Володимирівна.

40. Забродський Василь Іванович.

41. Бідашко Олександр Євгенович.

42. Королик Катерина Олександрівна.

На посаду міського голови йтиме Другановський Віталій

 

Єдина Альтернатива

1. Клічук Роман Васильович.

2. Радчук Валентина Миколаївна.

3. Зазуляк Василь Володимирович.

4. Білоскурський Руслан Романович.

5. Абрам’юк Галина Йосипівна.

6. Прокоп Тарас Ігорович.

7. Кирилюк Марина Василівна.

8. Гринюк Сергій Миколайович.

9. Дембіцька Наталія Миколаївна.

10. Білоус Дмитро Георгійович.

11. Свіріденко Любов Степанівна.

12. Бербець Андрій Миколайович.

13. Драчковська Оксана Олегівна.

14. Унгурян Сергій Петрович.

15. Катеринчук Павло Миколайович.

16. Рогова Людмила Валеріївна.

17. Семенюк Віталій Олександрович.

18. Ковальський Віталій Миколайович.

19. Філіпова Оксана Олександрівна.

20. Двірничук Яна Валеріївна.

21. Лабанда Надія Богданівна.

22. Ткачук Ірина Ярославівна.

23. Шкільнюк Дмитро Валерійович.

24. Мотовилін Євген Ігорович.

25. Гуцол Ігор Миколайович.

26. Калмикова Наталія Іванівна.

27. Меленко Степан Ілліч.

28. Стасюк Мар’ян Васильович.

29. Никифорук Роман Степанович.

30. Гуменна Катерина Юріївна.

31. Дуткевич Тетяна Петрівна.

32. Филипчук Іван Іванович.

33. Бурачок Ярослав Євгенович.

34. Дашкевич Михайло Несторович.

35. Зорій Ніна Іванівна.

36. Чорноус Віталій Олександрович.

37. Онуфрійчук Альона Михайлівна.

38. Прохоренко Григорій Отарович.

39. Скрипнікова Олена Вікторівна.

40. Золотухін Станіслав Миколайович.

41. Чеботар Даніела Андріївна.

42. Гульпак Олег Іванович.

На голову – Клічук Роман

 

Пропозиція

1. Каспрук Олексій Павлович.

2. Руденко Степан Валерійович.

3. Шепелько Тетяна Миколаївна.

4. Шкурей Михайло Радувич.

5. Сафтенко Юлія Костянтинівна.

6. Кавуля Андрій Васильович.

7. Осачук Василь Іванович.

8. Сідлецька Людмила Юріївна.

9. Зегрюк Микола Емануїлович.

10. Факас Євгенія Михайлівна.

11. Кушнірик Ярослав Денисович.

12. Бабух Тарас Васильович.

13. Ангельська Олена Олексіївна.

14. Ставчанський Олександр Володимирович.

15. Гакман Ольга Володимирівна.

16. Греков Сергій Анатолійович.

17. Кандюк Олексій Богданович.

18. Урсакій Галина Борисівна.

19. Храпко Василь Васильович.

20. Боянецька Дануся Володимирівна.

21. Андрущак Сергій Васильович.

22. Мазур Олег Володимирович.

23. Сімака Ліна Вікторівна.

24. Матвієнко Віталій Володимирович.

25. Мінченко Тамара Антонівна.

26. Глиняний Дмитро Степанович.

27. Потоцький Ілля Владиславович.

28. Вишневська Наталія Станіславівна.

29. Кондрюк Костянтин Олександрович.

30. Мацкан Олена Миколаївна.

31. Пецей Тетяна Дмитрівна.

32. Дубінецький Андрій Олександрович.

33. Ковальчук Оксана Петрівна.

34. Сакало Руслан Октавіанович.

35. Дробат Оксана Василівна.

36. Кавуля Василь Миколайович.

37. Краміна Людмила Вікторівна.

38. Савкіна Ірина Дмитрівна.

39. Тарновецька Марина Дмитрівна.

40. Ілін Андрій Іванович.

41. Дутчак Інна Григорівна.

42. Каспрук Павло Олександрович.

На голову – Каспрук Олексій

 

Партія Чернівчан

 

1. Федорук Микола Трохимович.

2. Мартинюк Ольга Василівна.

3. Сандуляк Олег Дмитрович.

4. Романчишин Андрій Анатолійович.

5. Стеранка Юлія Юріївна.

6. Жолтвінський Віталій Михайлович.

7. Федорович Франц Карлович.

8. Гищук Віктор Стефанович.

9. Коротун Ірина Вадимівна.

10. Косменко Оксана Дмитрівна.

11. Співак Сергій Григорович.

12. Козлова Наталія Володимирівна.

13. Береза Аркадій Юрійович.

14. Бурбак Катерина Максимівна.

15. Гринюк Денис Олександрович.

16. Обшанський Сергій Валерійович.

17. Бакіновський Олександр Вікторович.

18. Гринюк Ольга Романівна.

19. Бабинська Інна Іванівна.

20. Вишневський Микола Миколайович.

21. Лазарєв Сергій Юрійович.

22. Підзамецький Андрій Васильович.

23. Фонарюк Олена Юріївна.

24. Лукащук Тетяна Георгіївна.

25. Баюра Іван Дмитрович.

26. Буга Валерій Васильович.

27. Тихонов Олександр Анатолійович.

28. Сапунова Оксана Сергіївна.

29. Довбиш Галина Анатоліївна.

30. Самборська Яна Станіславівна.

31. Білецький Ігор Леонович.

32. Саранчук Христина Миколаївна.

33. Николишин Роман Степанович.

34. Мамедалієв Анар Інтігамович.

35. Скидан Ірина Олегівна.

36. Варварич Катерина Михайлівна.

37. Бабух Ігор Васильович.

Голови нема

 

Команда Михайлішина

 

1. Михайлішин Віталій Михайлович.

2. Барашков Олександр Олексійович.

3. Чесанов Анатолій Анатолійович.

4. Олевич Аліна Анатоліївна.

5. Бабюк Антоніна Анатоліївна.

6. Тимофєєв Денис Олександрович.

7. Козак Cергій Якович.

8. Паладян Дмитро Володимирович.

9. Добровольська Ірина Іванівна.

10. Гливко Тетяна-Меланія Василівна.

11. Демедюк Микола Іванович.

12. Тихонович Максим Семенович.

13. Найдиш Валерій Миколайович.

14. Дідорук Олена Валентинівна.

15. Боршан Олена Олександрівна.

16. Макарчук Любомир Володимирович.

17. Сехов Володимир Володимирович.

18. Мандрик Валерій Степанович.

19. Ареч Сніжана Володимирівна.

20. Пальчикова Тетяна Володимирівна.

21. Мукан Олег Мирославович.

22. Василов Віталій Володимирович.

23. Ткачук Юрій Миколайович.

24. Коноплянко Людмила Володимирівна.

25. Рудейчук Анжела Дмитрівна.

26. Бабій Денис Анатолійович.

27. Романцов Денис Вікторович.

28. Жилкін Андрій Павлович.

29. Харик Оксана Михайлівна.

30. Брязкало Андрій Федорович.

31. Гавриш Віталій Ярославович.

32. Баранюк Валерія Юріївна.

33. Компанієць Оксана Іванівна.

34. Білик Ростислав Романович.

35. Остапенко Роман Ігорович.

36. Фігель Антоніна Андріївна.

37. Прокопчук Наталія Василівна.

38. Петрик Роксолана Дмитрівна.

На голову – Михайлішин Віталій

 

Рідне місто

 

1. Продан Василь Сафронович.

2. Бешлей Володимир Васильович.

3. Чинуш Валерій Миколайович.

4. Бешлей Тетяна Василівна.

5. Яковець Аліна Констянтинівна.

6. Ілюк Андрій Робертович.

7. Продан Юрій Михайлович.

8. Білогорка Андрій Михайлович.

9. Чернишевська Ірина Олександрівна.

10. Гнат Тетяна Вікторівна.

11. Сірман Дмитро Онуфрійович.

12. Раздорський Руслан Анатолійович.

13. Бойко Олег Юрійович.

14. Балабоскіна Оксана Вікторівна.

15. Дем’янчук Оксана Володимирівна.

16. Артеменко Антон Павлович.

17. Моклович Володимир Михайлович.

18. Сухомлін Сергій Віталійович.

19. Буряк Олеся Миколаївна.

20. Ністор Ірина Дмитрівна.

21. Боберський Олександр Павлович.

22. Проданюк Микола Володимирович.

23. Здоровецький Володимир Феліксович.

24. Прокоп’єва Лариса Іванівна.

25. Ткачук Любов Олексіївна.

26. Ясенко Дмитро Андрійович.

27. Назарчук Андрій Васильович.

28. Моклович Назар Михайлович.

29. Терпеливець Анастасія Олегівна.

30. Гринько Оксана Анатоліївна.

31. Макаренко Віталій Вікторович.

32. Тимченко Олексій Петрович.

33. Сорокін Сергій Олексійович.

34. Ілько Галина Володимирівна.

35. Паламарюк Антоніна Ярославівна.

36. Рожков Степан Дмитрович.

37. Пономар Дмитро Олександрович.

38. Максимчук Анатолій Олександрович.

39. Архилюк Алла Василівна.

40. Верега Марія Василівна.

41. Шуляр Світлана Анатоліївна.

42. Никитюк Тетяна Іллівна.

Голови нема

 

Голос

 

1. Попович Олексій Дементійович.

2. Флекевчук Катерина Василівна.

3. Пшенічка Паул Францович.

4. Петринич Оксана Анатоліївна.

5. Меленчук Тарас Олександрович.

6. Білівський Ігор Анатолійович.

7. Лопушняк Лідія Ярославівна.

8. Тимчишин Сергій Володимирович.

9. Ноцький Олександр Вікторович

10. Боднарчук Галина Василівна.

11. Жугаєвич Олександр Васильович.

12. Гуралюк Марін Миколайович.

13. Стецюк Людмила Георгіївна.

14. Чорней-Головач Васілісса Василівна.

15. Кауля Дмитро Георгійович.

16. Тимків Василь Васильович.

17. Сабадаш Наталія Володимирівна.

18. Хитик Віталій Петрович.

19. Солдатова Юлія Вікторівна.

20. Каспрук Андрій Віталійович.

21. Зеліско Алла Валеріївна.

22. Сиротюк Іван Васильович.

23. Гуляк Віталій Геннадійович.

24. Нестеренко Роман Борисович.

25. Квітень Олеся Миколаївна.

26. Чопей Анна Віталіївна.

27. Шекеряк Віталій Андрійович.

28. Симак Оксана Василівна.

29. Мрачковський Сергій Володимирович.

30. Лоюк Ольга Вікторівна.

31. Боднарук Ігор Сергійович.

32. Монюк Христина Василівна.

33. Піць Андрій Миколайович.

Голови нема

Батьківщина

 

1. Пантелеймонова Оксана Миколаївна.

2. Мунтян Артур Іванович.

3. Маращук Ельвіра Михайлівна.

4. Гаїна Роман Георгійович.

5. Казимірович Валерій Володимирович.

6. Сорохан Любов Григорівна.

7. Бурега Юрій Іванович.

8. Мар’ян Іван Степанович.

9. Бесединська Олена Володимирівна.

10. Гунько Микола Іванович.

11. Ходоровська Олена Ігорівна.

12. Гаїна Ірина Ярославівна.

13. Оначук Іван Дмитрович.

14. Григорчук Володимир Мафтейович.

15. Солтицький Ігор Васильович.

16. Кіслінгер Віктор Вікторович.

17. Грабчак Володимир Русланович.

18. Дякон Олександр Іванович.

19. Мар’ян Ніна Іванівна.

20. Оначук Ілона Іванівна.

21. Бухаров Сергій Андрійович.

22. Шилейко Філімон Вячеславович.

23. Зайцев Владислав Борисович.

24. Шатілова-Скрипник Анастасія Олександрівна.

25. Васильєва Олена Вікторівна.

26. Бурега Василь Васильович.

27. Крамарюк Тетяна Ігорівна.

28. Довганич Анжела Володимирівна.

29. Павлов Юрій Олегович.

30. Котюшка Павло Михайлович.

31. Козьма Тетяна Миколаївна.

32. Гандабура Андрій Іванович.

33. Нікітіна Татьяна Романівна.

34. Галамашевич Максим Володимирович.

35. Коляник Ігор Володимирович.

36. Макаровська Світлана Євгенівна.

37. Лучик Василина Миколаївна.

38. Качур Микола Петрович.

39. Жаріков Григорій Анатолійович.

40. Вороненко Марія Михайлівна.

41. Качур Микола Миколайович.

42. Торхова Євгенія.

На голову – Бурега Юрій

 

За майбутнє

 

1. Ткачук Віталій Васильович.

2. Громова Ірина Леонідівна.

3. Малишевський Ігор Олександрович.

4. Загурський Володимир Анатолійович

5. Смірнова Ірина Сергіївна

6. Комов Вадим Ігорович

7. Костащук Іван Іванович

8. Чернова Оксана Степанівна

9. Мазуряк Марія Семенівна

10. Любка Микола Миколайович

11. Даньков Андрій Юрійович

12. Німіжан Борис Геннадійович

13. Залуцька Наталія Дмитрівна

14. Серра Сервера Валентина Олександрівна

15. Гадельшин Олександр Рахімзянович

16. Смірнов Денис Євгенійович

17. Данелюк Василь Іванович

18. Нікітіна Олена Анатоліївна

19. Білоока Юлія Вячеславівна

20. Царюченко Ігор Володимирович

21. Мойсей Антоній Аркадійович

22. Ткачук Людмила Іванівна

23. Райхман Парвіз Михайлович

24. Апетрой Крістіна Радівна

25. Балацький Петро Іванович

26. Мендель Юлія Вікторівна

27. Маслянко Марина Миколаївна

28. Андроник Василь Флорович

29. Шкробанець Ігор Дмитрович

30. Бойко Вікторія Валеріївна

31. Єленєв Володимир Володимирович

32. Груніна Мирослава Назарівна

33. Піта Костянтин Георгійович

34. Шелігацький Олександр Сергійович

35. Ісопчук Валерій Володимирович

36. Пазюк Володимир Васильович

37. Онофрейчук Дмитро Іванович

38. Левицька Анжела Петрівна

39. Василинчук Павло Ілліч

40. Маланчук Слава Миколайович

41. Ключук Владислав Юрійович

42. Соломатін Віктор Олександрович.

Голови нема

 

Народний контроль

 

1. Яринич Михайло Федорович.

2. Швець Олександр Юрійович.

3. Каглянчук Світлана Василівна.

4. Дробот Іван Іванович.

5. Ушакова Світлана Петрівна.

6. Кисилиця Михайло Миколайович.

7. Дзюбак Віталій Романович.

8. Булезюк Дмитро Петрович.

9. Манюк Наталія Валеріївна.

10. Левицька Світлана Анатоліївна.

11. Гончарюк Іван Дмитрович.

12. Бурштин Андрій Степанович.

13. Чубов Нікіта Іванович.

14. Харюк Марина Віталіївна.

15. Брус Яна Василівна.

16. Яківців Василь Петрович.

17. Микалюк Михайло Михайлович.

18. Шевчук Валентин Григорович.

19. Остафійчук Вероніка Іванівна.

20. Пятицька Галина Іванівна.

21. Саєвський Мирослав Анатолійович.

22. Смандич Віталій Степанович.

23. Пшебишевська Наталія Богданівна.

24. Чернецький Богдан Анатолійович.

25. Гутаревич Віра Іванівна.

26. Крайнічук Орист Дмитрович.

27. Дубицький Микола Геннадійович.

28. Матейчук Алла Іванівна.

29. Павлунішина Оксана Василівна.

30. Буряк Олександр Григорович.

31. Телекі Яна Михайлівна.

32. Блажієвський Руслан Анатолійович.

33. Середюк Володимир Богданович.

34. Григорку Крістіна Петрівна.

35. Савка Наталія Володимирівна.

36. Дякон Іван Георгійович.

37. Лисенко Жанна Петрівна.

38. Шупеня Юлія Володимирівна.

39. Вільховецький Олександр Васильович.

40. Босовик Сергій Михайлович.

41. Федорійчук Іван Іванович.

42. Борденюк Ольга Василівна.

 

На голову – Яринич Михайло

 

Радикальна партія Олега Ляшка

 

1. Богдан Орест Михайлович

2. Чорней Людмила Андріївна

3. Бамбуляк Андрій Васильович

4. Гаватюк Андрій Володимирович

5. Юрій Валентина Володимирівна

6. Дорошенко Олександр Олекасндрович

7. Гузман Катерина Олексіїівна

8. Гузо Нуцу Іванович

9. Бабій Микола Георгійович

10. Васелюк Оксана Йосипівна

11. Гуменюк Ірина Олександрівна

12. Московчук Христина Едуардівна

13. Бурденюк Уляна Богданівна

14. Мельник Олена Іванівна

15. Козак Микола Валерійович

16. Маковецький Віталій Адамович

17. Грита Тетяна Миколаївна

18. Твердохліб Юрій Васильович

19. Гушул Олександр Сергійович

20. Жусов Віктор Геннадійович

21. Гаврилюк Олеся Василівна

22. Саврій Світлана Вікторівна

23. Куцяк Вадим Олександрович

24. Лідер Лариса Петрівна

25. Жусов Юлій Геннадійович

26. Луців Яніна Олексіївна

27. Александроає Денис Іванович

28. Руснак Сюзанна Степанівна

29. Серединська Галина Володимирівна

30. Шимко Ганна Іванівна

31. Сушинський Василь Фокович

32. Богдан Ірина Василівна

33. Назарук Олександр Вікторович

34. Лутик Мирослава Василівна

35. Серединський Іван Ярославович

36. Рибак Віталій Валентинович

37. Лутик Микола Ілліч.

Голови нема

 

Свобода

 

1. Сідляр Ігор Анатолійович.

2. Крохмаль Віктор Дмитрович.

3. Шеремета Ігор Степанович.

4. Мандрик-Мельничук Марія Вікторівна.

5. Круглянко Ірина Вікторівна.

6. Мельник Юрій Васильович.

7. Гук Оксана Миколаївна.

8. Харина Павло Петрович.

9. Николяк Божена Тарасівна.

10. Макогон Михайло Володимирович.

11. Кіронда Ігор Володимирович.

12. Хім’як Ірина Василівна.

13. Максимчук Олександр Олександрович.

14. Підкрушний Юрій Петрович.

15. Гараздюк Марта Славівна.

16. Манзюк Микола Георгійович.

17. Чоловська Мар’яна Юріївна.

18. Мазур Олег Леонідович.

19. Затурський Володимир Віталійович.

20. Антонюк Олеся Сергіївна.

21. Романюк Василь Якович.

22. Ленюк Павло Михайлович.

23. Фортуна Яна Георгіївна .

24. Войтенко Святослав Григорович.

25. Фесенко Оксана Вікторівна.

26. Коханюк Віталій Миколайович.

27. Осемчук Тетяна Юріївна.

28. Боднар Олег Михайлович.

29. Шевчук Тарас Ігорович.

30. Пінтескул Марина Георгіївна.

31. Мельничук Віталій Кузьмич.

32. Павлюк Вікторія Дмитрівна.

33. Костюк Олег Васильович.

34. Кваснюк Степан Петрович.

35. Кравець Наталія Валеріївна.

36. Паламарчук-Довганюк Інна Миколаївна.

37. Шеремета Мирослава Зіновіївна.

38. Баланюк Михайло Дмитрович.

39. Дубець Людмила Василівна.

40. Афіцький Володимир Миколайович.

41. Середюк Олексій Олексійович.

42. Ткачук Мирослава Василівна.

Голови нема

 

Народний контроль

 

1. Яринич Михайло Федорович.

2. Швець Олександр Юрійович.

3. Каглянчук Світлана Василівна.

4. Дробот Іван Іванович.

5. Ушакова Світлана Петрівна.

6. Кисилиця Михайло Миколайович.

7. Дзюбак Віталій Романович.

8. Булезюк Дмитро Петрович.

9. Манюк Наталія Валеріївна.

10. Левицька Світлана Анатоліївна.

11. Гончарюк Іван Дмитрович.

12. Бурштин Андрій Степанович.

13. Чубов Нікіта Іванович.

14. Харюк Марина Віталіївна.

15. Брус Яна Василівна.

16. Яківців Василь Петрович.

17. Микалюк Михайло Михайлович.

18. Шевчук Валентин Григорович.

19. Остафійчук Вероніка Іванівна.

20. Пятицька Галина Іванівна.

21. Саєвський Мирослав Анатолійович.

22. Смандич Віталій Степанович.

23. Пшебишевська Наталія Богданівна.

24. Чернецький Богдан Анатолійович.

25. Гутаревич Віра Іванівна.

26. Крайнічук Орист Дмитрович.

27. Дубицький Микола Геннадійович.

28. Матейчук Алла Іванівна.

29. Павлунішина Оксана Василівна.

30. Буряк Олександр Григорович.

31. Телекі Яна Михайлівна.

32. Блажієвський Руслан Анатолійович.

33. Середюк Володимир Богданович.

34. Григорку Крістіна Петрівна.

35. Савка Наталія Володимирівна.

36. Дякон Іван Георгійович.

37. Лисенко Жанна Петрівна.

38. Шупеня Юлія Володимирівна.

39. Вільховецький Олександр Васильович.

40. Босовик Сергій Михайлович.

41. Федорійчук Іван Іванович.

42. Борденюк Ольга Василівна.

 

На голову – Яринич Михайло

 

Сила і честь

 

1. Цаплюк Руслан Вікторович

2. Попадюк Андрій Миколайович

3. Ткач Василь Іванович

4. Сарафінчан Ілона Филимонівна

5. Юзько Вікторія Олександрівна

6. Матущак Андрій Йосипович

7. Дорош Марина Афанасіївна

8. Дорош Афанасій Дмитрович

9. Чобанюк Світлана Іванівна

10. Скапчук Тарас Володимирович

11. Бабенчук Ірина Олександрівна

12. Дорош Оксана Вікторівна

13. Корнівський Руслан Петрович

14. Нацюк Ольга Мирославівна

15. Кизима Петро Антонійович

16. Пустовіт Андрій Миколайович

17. Бабіна Ірина Володимирівна

18. Антонюк Яків Васильович

19. Сухар Тетяна Валентинівна

20. Галак Марта Михайлівна

21. Безушко Ярослав Мафтейович

22. Нестерова Галина Степанівна

23. Дробот Руслан Ярославович

24. Беженар Наталія Вікторівна

25. Лехкун Геннадій Віталійович

26. Джуряк Тетяна Володимирівна

27. Гоменюк Сидір Захарович

28. Паньків Іван Володимирович

29. Сливка Денис Васильович

30. Гайбу Катерина Георгіївна

31. Фищук Тарас Олександрович

32. Колеснік Мирослава Анатоліївна.

На голову – Цаплюк Руслан

 

Наш край

 

1. Дутчак Василь Степанович

2. Безбородько Андрій Михайлович

3. Батіг Віктор Маркиянович

4. Король Жанна Олексіївна

5. Батіг Ірина Вікторівна

6. Дутчак Степан Васильович

7. Даведюк Ірина Степанівна

8. Черчел Оксана Василівна

9. Коровіцький Андрій Олександрович

10. Фонарюк Іван Ілліч

11. Бербека Дмитро Вікторович

12. Мороз Павло Олександрович

13. Приймак Христина Василівна

14. Попко Ігор Миколайович

15. Вахтель Любов Михайлівна

16. Збаранська Єлизавета Арсенівна

17. Мельник Михайло Іванович

18. Охньовський Василь Степанович

19. Глущенко Тетяна Анатоліївна

20. Єршов Сергій Володимирович

21. Філіпець Людмила Павлівна

22. Бистрицький Ярослав Костянтинович

23. Євчук Дмитро Володимирович

24. Шутак Дмитро Георгійович

25. Федоруца Людмила Вікторівна

26. Ткач Наталія Миколаївна

27. Гаватюк Людмила Станіславівна

28. Салагор Денис Ярославович

29. Карпа Роман Олексійович

30. Бондаренко Віолета Ігорівна

31. Мікулець Людмила Вікторівна

32. Кофманський Степан Троянович

33. Миронюк Дмитро Іванович

34. Кульчицька Тетяна Михайлівна

35. Волошин Світлана Зіновіївна

36. Павлишин Олена Іванівна

37. Луменецький Віталій Валентинович

38. Лумінецька Марія Костянтинівна

39. Михайлюк Катерина Олегівна

40. Григор’єв Микита Петрович

41. Туник Ярослав Миколайович

42. Гаргаля Аліна Андріївна.

 

Громадянський рух «Хвиля

 

1. Кирпушко Ярослав Васильович

2. Кармазенюк Ярослав Дмитрович

3. Філіпчук Валентин Олександрович

4. Бунько Інна Дмитрівна

5. Нестерюк Анна Романівна

6. Цвик Сергій Анатолійович

7. Ковальчук Сергій Петрович

8. Юрчук Леонід Павлович

9. Пуховець Ірина Степанівна

10. Новицька Ірина Вікторівна

11. Кукул Андрій Іванович

12. Ринжук Олег Михайлович

13. Кондурян Людмила Миколайович

14. Шевчук Наталія Петрівна

15. Тулюлюк Сергій Валерійович

16. Ринжук Віталій Михайлович

17. Костенюк Зоряна Орестівна

18. Руснак Ірина Юріївна

19. Гончарюк Олександр Петрович

20. Войциховський Богдан Михайлович

21. Жук Оксана Олександрівна

22. Яворська Алла Григорівна

23. Кондурян Василь Миколайович

24. Мельничук Ярослав Іванович

25. Демчук Ігор Дмитрович

26. Томашевська Ілона Ігорівна

27. Псарюк Марія Владиславівна

28. Липованчук Ольга Андріївна

29. Мудрий Іван Петрович

30. Качанов Михайло Володимирович

31. Корнійчук Олена Михайлівна

32. Лугова Олена Сергіївна

33. Файзулін Герман Едуардович

34. Яворський Олександр Вікторович

35. Файзулін Данііл Едуардович

36. Задорожна Діана Володимирівна.

ГОлови нема

 

Побратими України

1. Качмарський Сергій Михайлович

2. Пєстов Олександр Сергійович

3. Білик Анатолій Вікторович

4. Пислар Юлія Юріївна

5. Унгурян Карина Миколаївна

6. Парасківа Мирослав Степанович

7. Качмарський Володимир Михайлович

8. Якубенко Віталій Григорович

9. Білецька Яна Михайлівна

10. Дребіт Олександра Сергіївна

11. Малованюк Олег Никодимович

12. Бень Максим Миколайович

13. Чорней Руслан Петрович

14. Гостюк Ірина Юріївна

15. Толошняк Наталія Миколаївна

16. Олійнек Роман Дмитрович

17. Елланський Віктор Володимирович

18. Боднарюк Павло Олександрович

19. Біла Уляна Михайлівна

20. Морозова Олена Леонідівна

21. Максимчук Павло Олександрович

22. Хіхленко Юрій Олександрович

23. Бордюжан Віталій Васильович

24. Янчук Людмила Іллівна

25. Боднарюк Світлана Олександрівна

26. Мітін Дмитро Сергійович

27. Руснак Олександр Іванович

28. Маник Андрій Борисович

29. Падуке-Фризюк Петруня Дмитрівна

30. Семейкіна Ніна Олександрівна

31. Лісовий Сергій Вікторович

32. Гостюк Сергій Михайлович

33. Савін Вадим Валерійович

34. Боднар Мирослава Несторівна

35. Елланська Наталія Вікторівна

36. Хренов Ігор Юрійович

37. Елланська Ірина Вікторівна

38. П’ятницький Валентин Миколайович

39. Бень Крістіна Олександрівна.

 

партії “Єдина Альтернатива”

партії “Слуга народу”

партії “Європейська солідарність”

партії “Пропозиція”

партії “Команда Михайлішина”

партії “Рідне місто”

“Партії Чернівчан”

партії “Батьківщина”

партії “Голос”

Перемога Пальчевського (вороги України)

партії “Народний контроль”

ОПЗЖ(вороги України)
партії “За майбутнє”

партії “Свобода”

Радикальної партії Олега Ляшка

партії “Наш край”

партії “Сила і честь”

партії “Побратими України”.

ОПЗЖ(вороги України)

Перемога Пальчевського (вороги України)

 

 

Новини Партнерів

Залишити відповідь