Забродський так і не допустив Федорука до ефіру ВІДЕО

Забродський так і не допустив Федорука до ефіру ВІДЕОКандидата у народні депутати Миколу Федорука не впустили на ефір телеканалу ТВА сьогодні, 26 жовтня. Вдень опозиція домовилась про ефір кандидата у народні депутати Миколи Федорука з президентом телеканалу ТВА Василем Забродським на 23.00 п’ятниці. Однак, коли екс-мер Чернівців з представниками опозиції ввечері прийшли до офісу телебачення, їх до студії не впустили.

Опозиціонер, депутат облради Максим Бурбак при журналістах зателефонував до гендиректора ТВА. Василь Забродський у телефонній розмові пообіцяв, що приїде на канал через 10 хвилин.

Опозиціонери чекали керівника каналу до 23.25. Однак Забродський не з’явився. \”Ми побачили закриті двері, і після цього розуміємо вашу позицію\”, – сказав у телефонній розмові Василю Забродському Максим Бурбак.

\”Шановні журналісти, ми з вами присутні на такому обряді, як похорон незалежного каналу ТВА. І похорон, вибачте, може це таке слово, Василя Івановича, як журналіста\”, – сказав Микола Федорук.

ВІДЕО

Джерело – Молодий буковинець

peredplata