На Буковині засуджено вербувальницю, яка працює на бойовиків «ДНР»

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури за процедурою заочного засудження проголошено вирок учасниці терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).    

Колегією суддів Шевченківського районного суду м. Чернівці засуджено вказану громадянку до 9 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

За даними слідства, з 2016 року по теперішній час, 36-річна жителька Донецької області сприяє діяльності терористичної організації «ДНР» шляхом вербування та комплектування особового складу бригади «Восток», з метою участі у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил та правоохоронних органів України.

Вказана бригада контролює ділянку на лінії розмежування в районі населених пунктів Пантелеймонівка, Красний Партизан, Ясинувата, Авдіївка, Донецьк та Донецький аеропорт.

      Спеціальне досудове розслідування  у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

    Початок строку відбування покарання правопорушниці обчислюватиметься з дня її затримання та приведення вироку до виконання.                                 

peredplata