Коли закінчиться пандемія коронавірусу і війна на Сході: мольфари дали прогноз

Унікальні українські віщуни – закарпатські мольфари – розповіли, що чекає нас у майбутньому.

Вони дали пророцтво, зокрема, по коронавірусу і по війні на Сході України. 

Пророчиця Калина, вже звикла до уваги з боку журналістів, говорить, що нас чекає біда, багато смертей, а пандемія коронавірусу закінчиться ще не скоро.

“Може, в наступному році все буде добре. Ці слабкості, я дивлюся, що минуть”, – розповідає Калина. Не варто чекати швидкого миру на Сході України, впевнена мольфарка. Але ворог таки згине, правда, Калина не говорить, коли саме це станеться.

На іншому краю села живе віщун Іван. Йому 72 роки, і він жодного разу не спілкувався з журналістами, тому злегка розгублений від такої уваги. Іван каже, що коронавірус піде з України вже навесні цього року.

Стефан Овен, який називає себе “майстром”, нещодавно перебрався в “Карпати” з Києва. Він не віщує людям їх майбутнє, щоб не програмувати їх в разі поганого прогнозу. Але по коронавірусу він все ж висловився. Стефан говорить, що “дедлайн” по коронавірусу був 6 квітня, але тепер він зсунувся на березень. А ось миру в Україні не буде ще років п’ять.

ворог таки згине, та не каже, коли саме. 

У Верховині на іншому боці села живе ще один провидець. Відшукати його хату допомогають місцеві таксисти за 70 гривень. Віщуну Івану — 72 роки і, на відміну від Калини, він жодного разу не спілкувався з журналістами. Тому трохи здивований і розгублений. Додому не запрошує, на вулицю виносить табурет і на ньому розкладає карти. 

“Коли піде вірус? Вірус, я думаю, навесні мав відступити. Рік він ходить, рік він служить”.

Скільки віщунів у Карпатах — точно сказати ніхто не може. Є дані, що загалом в Україні було 13 мольфарів. І такі, як Калина і Іван, до них не належать.

Музей гуцульської магії. Кіт Млинчик тут живе вже кілька років, прибився ще кошеням — ловить щурів та відганяє нечисть. За словами доглядачки музею Ганни, в магії чорні коти є провідниками інформації між нашим і потойбічним світом. Такий самий був у найвідомішого карпатського мольфара Михайла Нечая. Тут у музеї зберігаються його речі. Михайла Нечая називають останнім карпатським мольфаром. Він пророкував війну із Росією задовго до її початку. Міг розганяти хмари, викликати дощ і, навіть, передбачив свою смерть. 15 липня 2011 року психічно хворий чоловік зі Львова заколов Нечая ножем. На його могилі нам зустрівся Стефан Овен, який називає себе майстром. 

Читайте також:
Готуємо гуслянку: мольфарський еліксир молодості

Киянин Стефан Овен грає на дримбі. Каже: колись вона належала самому Нечаю, і переповідає свою історію. Кілька років тому відомий мольфар наснився учениці Стефана і через неї покликав його у Карпати. Саме тут він зрозумів своє призначення – допомагати людям і зцілювати звуками дримби, як це робив мольфар Нечай. Будинок він купив рік тому і вже планує сюди забрати родину з Києва. Карпатським шаманом він себе не вважає. Каже, бачити майбутнє почав ще підлітком — у 14 років. Але, зізнається, цим даром майже не користується, аби не програмувати людину на погане.

“Коли закінчиться коронавірус? Березень, десь 20 числа. Тобто ми дивимось на кінець березня-початок квітня. Коли закінчиться війна? Дата не готова ще. Я думаю, ще 5 років щонайменше ми будемо з тим жити. Можуть бути спроби вторгнення з території Криму, це я не виключаю. Чи буде другий термін у Зеленського? Ні! Я думаю, що другого терміну не буде”.

Нагадаємо, що львівські бабаки

Львівські бабаки не віщуватимуть прихід весни, бо ще не прокинулися
не віщуватимуть прихід весни, бо ще не прокинулися. Натомість ранню весну спрогнозували фазани. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/koronavirus-ta-viyna-na-shodi-scho-prorokuyut-ukrayinski-molfari-1726837.html

Продовження читайте тут: https://100m.if.ua/koly-zakinchytsya-pandemiya-koronavirusu-i-vijna-na-shodi-molfary-daly-prognoz/25795/

Новини Партнерів