Разумков відповів на чутки про відстороненість від президентської команди

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запевнив, що окремішність його позиції у певних питаннях не пов’язана з тим, що він нібито почав самостійну політичну кар’єру.

“Це абсолютно невірно. Я розумію, що багатьом цього дуже хотілося, тепер знайшли спосіб. Моя позиція не змінюється. Якщо подивитеся, що я говорив рік тому, це багато у чому збігатиметься із тим, що кажу сьогодні”, – сказав Разумков.

Голова ВРУ порадив звернути увагу на його риторику до того, як він обійняв цю посаду, і коли “ця команда тільки починала працювати” у далекому 2018 році.

 

“Коли багатьох з тих, хто сьогодні висловлює домисли, і поряд не стояло. Треба залишатися у тій парадигмі, яка є. Якщо вона змінюється, потрібно чітко пояснити чому”, – висловився Разумков.

На запитання, чи вірний він президенту Зеленському, спікер парламенту сказав, що “вірний команді”.

“Якщо ми говоримо про позицію окремих наших колег, то це їхнє право, у нас свобода слова і вони можуть говорити все, що хочуть… У мене настільки насичений графік, що мені сьогодні не до якихось додаткових проєктів”, – відповів Разумков на те, чи є у його планах створити політичну силу.