Росія хоче мешканців Західної України переселити в Сибір

Росія хоче мешканців Західної України переселити в СибірПісля можливого вступу України в Митний союз необхідно пересилити 7 млн українців у Сибір для створення \”демографічного кордону проти китайського напливу\”.

Про це в ході круглого столу \”Євразійський Союз: утопія чи реальність?\” у Південному федеральному університеті заявив секретар Ростовського регіонального відділення \”Російський Соціально-Консервативний Союз\” партії \”Єдина Росія\” Антон Бредихін.

Він, зокрема, презентував проект комплексного аналізу регулювання міграційних потоків у Сибір і на Далекий Схід \”Єрмак 2.0\”.

\”Буду стислим: базова суть питання полягає в створенні сприятливої основи для міграції (на початку трудової) на територію Північного Сибіру 7 млн українців, в основному з Західної частини країни, на Південь Сибіру – Забайкалля – 3,5 млн кавказців, і дисперсне розселення шляхом перенаправлення міграційних потоків з Центральної Росії в Зауралля 5 млн таджиків і киргизів\”, – зазначив він.

\”Лише так, при тенденції скорочення населення Сибіру ми можемо створити перший демографічний кордон проти китайського напливу\”, – вважає Бредхін.
За його словами, вибравши шлях на об\’єднання з іншими країнами, Росія продовжує забувати про те, що російське Зауралля продовжує залишатися малонаселеним. Це, на думку Бредихіна, і є зворотним боком медалі інтеграції.

Як він зазначив, у Сибіру Росія стикається з Китаєм, який планомірно і точково управляє своєю діаспорою – хуацяо, чисельність якої в Росії з кожним днем тільки збільшується.

Разом з тим, говорячи про необхідність заселення цієї частини Росії, Бредихін нічого не сказав відносно необхідності переїзду самих росіян в ці малозаселені регіони РФ.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Укрінформ.