У Чернівцях – бунт фронтовиків. Пазюк мусить піти

У Чернівцях - бунт фронтовиків. Пазюк мусить пітиФракція \”Фронту змін\” у Шевченківській районній раді Чернівців спробувала усунути з посади голову райради Михайла Пазюка. На 14-у сесію районної ради, яку було заплановано на 7 лютого, виносили питання \”Про дострокове припинення повноважень голови Шевченківської районної у місті Чернівці ради Пазюка М.Д.\”. Нагадаємо, Михайло Пазюк, який очолює Шевченківську (до 2003 року Ленінську) райраду з 1988 року є членом ВО \”Батьківщина\”.

Як повідомили у \”Фронті змін\”, питання пропонували винести на обговорення. \”Фронтовики\” кажуть, що не мають конфлікту з \”Батьківщиною\”, є лише зауваження до роботи самого Михайла Пазюка. Зокрема його звинувачують у співпраці з Партією регіонів, внесенні на розгляд сесії незрозумілих питань, які не підтримує більшість. Також Пазюк не підтримував питання, які пропонувала розглянути опозиція — про мовний закон та інші. Пазюку закидають і незрозумілу кадрову політику — першим його заступником є представниця ПР Ірина Даведюк, тривалий час не призначається заступник з питань житлово-комунального господарства.

До порядку денного внесли питання про припинення повноважень першого гоступника голови райради Ірини Даведюк. Однак 7 лютого сесія не відбулася — не зібралося достатньо депутатів. Таким чином питання відкладено.

До наступного засідання сесії триває розгляд ситуації і перемовини між фракціями, прокоментували в облорганізації \”Батьківщини\”.

Нагадаємо, загальний склад Шевченківської райради – 50 депутатів. З них 20 – від \”Фронту змін\”, 15 – від \”Батьківщини\”, 11 – від ПР. Водночас частина депутатів від \”Батьківщини\” виключена з партії, тому скільки саме у раді є представників опозиції — наразі сказати важко.

Джерело

peredplata