Суд знову продовжив обов’язки керівника перинатального центру, якого підозрюють у спробі підкупу посадовців Чернівецької обласної ради.

Вищий антикорупційний суд продовжив до 7 жовтня строк дії обов’язків генерального директора Чернівецького обласного перинатального центру Дмитра Манчуленка, якого підозрюють у спробі підкупу посадовців Чернівецької обласної ради.

Таке рішення 2 вересня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов`язків, покладених на підозрюваного (Дмитра Манчуленка – ред) – задовольнити. Продовжити строк дії покладених обов’язків до 7 жовтня 2021 року включно», – йдеться в рішенні.

Таким чином, до 7 жовтня Манчуленко зобов’язаний: прибувати за кожною вимогою; не відлучатися за межі Чернівецької області без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання; утримуватись від спілкування зі свідками та здати на зберігання закордонні паспорти.

Слідство встановило, що Манчуленка звільнили з посади головного лікаря Міського клінічного пологового будинку №1 у зв`язку із реорганізацією установи. Пізніше він через суд першої інстанції поновився вже на посаді гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру і з ним уклали контракт. Щоправда Чернівецький апеляційний суд це рішення переглянув, а тому призначення Манчуленка скасували.

У березні у підозрюваного виник умисел у наданні неправомірної вигоди посадовим особам Чернівецької облради за укладення з ним контракту на посаду гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру. Для цього він вів перемовини з радником голови Чернівецької облради з питань кадрової політики, щоб через нього вийти на когось з числа посадовців облради.

24 березня під час зустрічі з цим радником голови Манчуленко нібито запропонував надати йому хабар та посадовцям Чернівецької облради за призначення на посаду. 30 березня він повторив пропозицію і назвав суму в 12 тисяч доларів. Вже 6 квітня Манчуленко передав раднику голови Чернівецької облради вказану суму і його затримали. Йому повідомили про підозру у наданні хабара.

Нагадаємо, прокуратура передала до НАБУ справу керівника перинатального центру в Чернівцях. Нещодавно суд продовжив слідство в цій справі.