Кірєєв не почув Юлію Тимошенко. Екс-прем\’єр залишається під вартою

Головуючий у судовому процесі з розгляду кримінальної справи Юлії Тимошенко суддя Печерського районного суду міста Києва Родіон Кірєєв відмовив у задоволенні клопотання про зміну екс-прем\’єру міри запобіжного заходу.

\”Судом не встановлено підстав для зміни міри запобіжного заходу. Суд постановив: у задоволенні клопотання Тимошенко Юлії Володимирівни відмовити\”, – зачитав Родіон Кірєєв постанову суду.

Суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву у судовому засіданні до 09:00 середи, 31 серпня.

Як відомо, захисник Олександр Плахотнюк обґрунтував своє клопотання тим, що запобіжний захід у вигляді взяття під варту є \”таким, у якому відпала необхідність, адже Юлія Тимошенко сприяє слідству, не може перешкоджати у встановленні істини у справі та не виходить за межі визначених кодексом прав\”.

Сама Юлія Тимошенко звернулася до суду з проханням надати їй час для підготовки до судових засідань. \”Я хочу зазначити, щоб ви, коли будете оголошувати рішення про продовження арешту, врахували і дали нам перерву в засіданні на 1-2 дні, щоб захисники мали можливість зі мною попрацювати\”, – зазначила вона.

\”Я хочу підтримати клопотання пана Плахотнюка і уклінно прошу: припиніть мене катувати у в’язниці разом з прокурорами, Януковичем і Адміністрацією Президента. Або змініть або скасуй1те цей запобіжний захід, бо далі продовжувати це неможливо. У вас завжди залишається шанс бути суддею\”, – звернулася Юлія Тимошенко до Родіона Кірєєва.

Як повідомлялося, Печерський районний суд Києва 5 серпня 2011 року задовольнив клопотання державного обвинувачення про взяття Юлії Тимошенко під варту. З 5 серпня Юлія Тимошенко знаходиться у Лук’янівському СІЗО. Сьогоднішнє клопотання – тринадцята заява сторони захисту про зміну екс-прем\’єру міри запобіжного заходу.

peredplata