Телеканал ТВА у Чернівцях відновлює мовлення

Телеканал ТВА у Чернівцях відновлює мовленняЧернівецький телеканал ТВА відновлює мовлення і вже сьогодні в ефір вийде випуск новин \”Теми дня\”. Про це на прес-конференції повідомила генеральний директор телекомпанії Тата Кеплер

– Ми повернули собі ефір, – розповіла вона. – Вже сьогодні вийде випуск новин \”Теми дня\”. За півтора-два тижні мовлення відновимо в повному об’ємі. Й надалі виходитиме \”Панно кохання\”. Однак не буде \”Пісні спомину\” та \”Політичної кухні\” – це були інтелектуальні продукти Василя Забродського.

Тата Кеплер пообіцяла згодом заповнити ефір власним продуктом. А наразі з’явиться і контент за домовленням, зокрема каналу ТВі.
Більшість працівників залишилися на ТВА — з 54 по штату звільнилося 14, але 5 з них повернулося.

Новий гендиректор запевнила, що фінансові проблеми телеканалу вирішено, заборгованості виплачено. При цьому спростувала заяву колишнього гендиректора Василя Забродського, що ТВА завжди був збитковим.

– ТВА не був збитковим, – пояснила Тата Кеплер. – І пану Забродському ми нічого не винні. Більше того, ТВА має фінансові претензії до колишнього гендиректора — зокрема до астрономічних коштів, які пішли на ремонт його горища на вулиці Червоноармійській, 13.

Нагадаємо, 6 березня ТВА припинив мовлення через конфлікт між співвласниками. Василя Забродського звільнили з посади гендиректора, він припинив вихід каналу в ефір.

Джерело та світлина Молодий буковинець

peredplata