Регіонали збираються провести засідання ВР на Банковій – джерело

Регіонали збираються провести засідання ВР на Банковій - джерелоФракція Партії регіонів планує провести засідання парламенту в приміщенні на Банковій, 6/8

Як передає кореспондент УНІАН, журналістам повідомило джерело із фракції “Батьківщина”, яке не захотіло бути названим. Фракції ПР і КПУ залишають зал і йдуть на вихід з парламенту.

Зараз має бути брифінг голови Верховної Ради України Володимира Рибака.

Водночас, народний депутат України Олександр Бригинець написав на своїй сторінці у Facebook, що «на розі Інстутської та Банкової збираються групи молодиків загальною чисельністю 200-300, старші перевіряють їх за списками. Паралельно якісь дії відбуваюсь в будинку, де працюють Комітети ВРУ на Банковій, 6/8 (біля Будинку з Химерами): другий поверх, де знаходиться актова зала, заблокована, ходять плітки, що Рибак там щось проводите».

«Дивна історія, бо по ідеї через кілька хвилин починається Погоджувальна рада. А влада,як бачимо, готує щось інше, в іншому місці…», – цитує О.Бригинця прес-служба народного депутата.

Рибак не виключає, що звернеться до Януковича з проханням розпустити Раду

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак заявляє, що сьогодні буде проведено депутатські збори, і не виключає звернення до Президента України щодо розпуску парламенту.

За словами В.Рибака, до нього звернулися близько 240 народних депутатів і “запросили на збори депутатів, щоб розглянути ситуацію, яка склалася у парламенті”.

“Не знаю, які будуть пропозиції, може бути пропозиція саморозпуститися парламенту, а можливо, буде пропозиція просити Президента України, щоб він розпустив цей парламент, а можливо, ще будуть якісь варіанти”, – зазначив В.Рибак.

Він сказав, що послухає депутатів, які на зборах будуть розглядати ці питання.

Водночас голова ВР не відповів на запитання, де й коли будуть проведені ці збори.

В.Рибак нагадав, що вчора близько 250 народних депутатів звернулися “до виборців і депутатів парламенту, які бажають працювати і вирішувати ті питання, які обіцяли під час виборів”. “Але, на жаль, сьогодні парламент заблокований. Як нам пояснює опозиція, є три причини: вибори в місті Києві, відміна пенсійної реформи і відставка уряду”, – сказав В.Рибак.

За його словами, питання про вибори у Києві вже голосувалося в парламенті, і “депутати ухвалили відповідне рішення”.

Як сказав В.Рибак, він закликав усі фракції домовлятися між собою, “але парламент повинен працювати, і парламент не може залежати від того чи іншого питання або від того чи іншого рішення”.

В.Рибак нагадав: “Що стосується відставки уряду, то на Погоджувальній раді в понеділок ми домовилися, що у п’ятницю буде день уряду, фракції опозиційні дали питання, і на п’ятницю, на 10-ту годину передбачено, що уряд у повному складі, і буде розглянуто ці питання”.

За його словами, що стосується відповідальності уряду, то має бути пройдена вся процедура, і тоді питання може бути поставлено на розгляд парламенту.

“Але опозиція каже «ні», тому депутати вимагають від мене забезпечити роботу парламенту”, – підкреслив В.Рибак.

Джерело