“БРСМ-нафта” заправлятиме танки окупантів під час російського наступу, – російські пропагандисти похвалили мережу АЗС та її власника

Один з головних російських пропагандистських ресурсів NewsFront,який заборонений в Україні, випустив статтю на підтримку власника мережі заправок “БРСМ-нафта” Андрія Біби та його бізнесу. Про це повідомляє політичний експерт ОлексійГолобуцькій на своїй сторінці у Telegram.

У своєму пості політичний експерт відзначає, що на одному з головних російських пропагандистських ресурсів NewsFront, який з самого початку був інформаційною зброєю окупації Криму і війни на Донбасі, з’явилась стаття на підтримку власника мережі “БРСМ-нафта” Андрія Біби та його бізнесу, Голобуцький також цитує витримку з цієї статті:

“Сеть заправок “БРСМ-нафта” и её владелец Андрей Биба, несмотря на беспрецедентное давление со стороны украинской власти и радикальных националистов, продолжают финансировать духовные, общественные и политические инициативы, направленные на единство русского мира”, – пишуть російські пропагандисти.

Як зазначає Голобуцький, подібних висловів у цій статті ще чимало, пригадують там і фінансування Андрієм Бібою протестів проти приїзду Вселенського патріарху та “партії Шарія”.

“В принципі, нічого нового у цьомуопусікремлівськихпропагандистівнемає. Всівищезазначеніфактивідоміпублічно, підтверджені у судах та і не надтозаперечуються самимБібою. Такожце далеко не єдинапублікація за останній час на російських ресурсах де пригадується “меценат” Біба і його мережа “БРСМ-нафта”. Насторожуєінше – появацієїпублікації зараз свідчить про сигнал російськійагентурі та симпатикам “русского міра” всерединіУкраїни. Мовляв, ми з вами, готуйтесь – ми віддячимо за вашу підтримку, коли прийде час”, – наголошує Голобуцький.

Політичний експерт також відзначає, що вагому підтримку російській інтервенції в Криму та на Донбасі надавали представники місцевих бізнес еліт, які були пов’язані з Партією регіонів і не змогли б законним способом потрапити до української влади після Революції гідності. На думку Голобуцького, подібна ситуація може бути і з Андрієм Бібою – сином депутата від Партії регіонів Василя Біби та бізнес-партнером міністра уряду Януковича Едуарда Ставицького. Оскільки, попри всі вливання грошей, отриманих від діяльності заправок “БРСМ”, у “партію Шарія”, Бібі та його соратникам так і не вдалося зайти до парламенту,то у них є запасний план.

“Під час початку війни на Донбасі мережу облетіли кадри, як терористи заправляли свої танки на звичайних заправках, щобуло для них доситьзручно з точки зорулогістики. І, схоже, в мене є відповідь, на чиїх заправках будутьзаправлятисолярою танки окупантів у разіросійськогонаступу”, – резюмує Голобуцький.

Як повідомлялось раніше, у грудні депутати Тернопільської обласної ради звернулись до СБУ, Національного агентства з питань запобігання корупції, Міністерства юстиції України, Антимонопольного комітету України щодо протиправної діяльності мережі АЗС «БРСМ-НАФТА» та заборони «партіїШарія».

Джерело Апостроф

peredplata