Табачник нікуди йти не збирається. Тим більше у відставку ОНОВЛЕНО

Табачник нікуди йти не збирається. Тим більше у відставку ОНОВЛЕНОМіністр освіти Дмитро Табачник заперечує чутки про свою відставку.

\”Кількість безглуздих новин мене спочатку здивувала, потім – порадувала. Мені навіть цікаво було поспостерігати за безпідставним торжеством моїх опонентів\”, – цитує міністра газета \”Сегодня\”.

\”Не думав, що людям, які претендують на роль якоїсь інтелектуальної еліти, проста неточність у пресі доставить стільки дурної і бундючної радості. Особливо було цікаво читати про бажаючих взяти з моїх рук кермо. Хочеться словами Жванецького сказати – ретельніше треба, хлопці, вивчати матеріальну базу\”, – заявив Табачник.

Як відомо, у середу глава адміністрації президента Сергій Льовочкін на запитання журналістів, чи буде звільнений Табачник, відповів: \”Безсумнівно, так\”.

Джерело УП

Тим часом з початком нового навчального року, якщо не буде звільнено з посади міністра освіти Дмитра Табачника, у Львові обіцяють лише посилити протести проти його персони.

Також, експерти вважають, що звільнення Дмитра Табачника з посади міністра засвідчить про остаточне закінчення дружби між Києвом та Москвою. Про це заявив політтехнолог, член Експертної ради Інституту соціальних технологій «Соціополіс» Ярослав Макітра, коментуючи слова глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна про підготовку звільнення керівника міністерства освіти, науки, молоді та спорту. «Табачник із самого початку своє діяльністю засвідчував відданість, тим, хто лобіював його призначення – Москві. Це було очевидним і без останньої обмовки українського міністра про «нас Росію». Проте Янукович давав повний карт-бланш діяльності Табачнику. Аж поки не почалося загострення відносин із Кремлем», – відзначив експерт. Макітра прогнозує ще ряд звільнень проросійських чиновників, як в Уряді Азарова, так і на інших посадах. «Все йде до того, що уже найближчим часом ми знову втягнемося в торговельну та газову «війни» із Росією. Очевидно, що після Харківських угод по Севастополю, вигідних для Росії, теплі стосунки Кремля та Банкової пішли на спад. Особливо це стало помітним після контраверсійної позиції влади щодо україно-російських газових угод», – резюмував
політтехнолог.