Юна прикарпатка продала своє волосся та віддала заощадження на потреби української армії.

8-річна Уляна Ляшенко з Івано-Франківщини пожертвувала на потреби української армії 10 тисяч гривень.

Для допомоги військовим дівчинка не тільки обрізала і продала своє волосся, а й пожертвувала заощадження, за які планувала придбати ноутбук, пише “Суспільне“.

“Спочатку Улянка принесла мені заклеєний конверт з написом: “Захисникам України”. Я питаю: “Що там є?”. Вона каже: “Я там вірш написала”. Конверт був заклеєний. Я відкрила його, а там — гроші — 7 тис. грн, які донька збирала на ноутбук”, — розповідає мама дівчинки Анжеліка Ляшенко.

Уляна Ляшенко народилася в Луганську. Коли їй було три роки, сім’я переїхала жити в Івано-Франківськ. Анжеліка Ляшенко каже, що пожертвувати гроші з продажу волосся доньку надихнула історія їхньої знайомої.

“Вона каже: “Мамо, а хіба так можна?”. Я відповіла, що так. І вона попросила мене знайти, хто купить волосся. Я думала, вранці донька забуде про це, адже й так планувала віддати свої заощадження. Але із самого ранку вона запитувала: “Коли йдемо стригтися?” — розповідає Анжеліка Ляшенко.

Жінка каже, що це було самостійне рішення доньки, яким вона дуже пишається. Сім’ї вдалося знайти покупця, тож дівчинка зістригла волосся. Всього Улянка зібрала 10 тис. грн. Анжеліка Ляшенко каже, що вже переслала гроші, які зібрала донька, на потреби армії. Але не тільки — військовим також передали вірш, який написала Улянка.

АВТОР: ОСТАПЧУК РОКСОЛАНА