“Колю, ти і твій коханець Манучаров не геї. Ви – підар*си”. Єфросиніна після знімків із Бучі звернулася до Баскова

Українська ведуча Маша Єфросиніна після того, як світ побачив знімки вбитих російськими окупантами мирних жителів Бучі Київської області, записала відеозвернення до російських артистів, які підтримують російську агресію та президента РФ Володимира Путіна. Ролик опубліковано 3 квітня на сторінці Єфросініної в Instagram.

“Сьогодні вся стрічка заповнена фотографіями з Бучі та Ірпеня Київської області, звідки нарешті вигнали російську мерзоту. Вона бігла, ця мерзота, прихопивши із собою блендери та праски, прикраси наших жінок, попередньо зґвалтувавши їх, убивши, загорнувши в килими й, намагаючись їх спалити, викинувши на дорогу,. Днями мені стало відомо, що в одному з регіонів окупанти грають у сафарі з дітьми – вони просто змушують дітей бігти і стріляють по ногах, якщо ті “недостатньо” швидко біжать. У Бучі знайшли приблизно 300 трупів зі зв’язаними руками, десятки з них попередньо зазнали тортур”, – сказала ведуча.
Єфросиніна зазначила, що ці фото блокують у мережах.

“Навіть цифрові налаштування Instagram не здатні це переварити. Натомість здатні мерзенні душі “баскових”, “манучарових”, “канделакі”, “машкових”, “симоньян”, “соловйових” та іншого раболепського начиння диктатора Путіна”, – зауважила вона.

За словами Єфросініної, вона впевнена, що люди з перерахованими нею прізвищами бачили знімки вбитих російськими окупантами в Бучі мирних жителів, а також побачать її відео, у якому вона звернулася до російського пропагандиста і співака Миколи Баскова.
За добу до оприлюднення цих фото він вкотре висловив підтримку Путін і війні РФ проти України, обмеживши водночас коментарі. Єфросиніна розмістила текст його заяви під своїм роликом в Instagram.

“Їхня система побудована на брехні, збоченні, вони впали в ліберальну принаду, а зараз із кожним днем впадають у відчай. А наше життя побудоване на правді та прагненні до справедливості. Нам нема чого соромитися”, – написав Басков.

“Послухай, Басков, наполіроване ти очко. Ти пишеш, що ми братній народ? Не смій ніколи цю фразу взагалі вимовляти! – сказала вона.– Ми – Україна – братній народ, який живе у брехні та збоченні? Брехня, Колю, це коли тобі забороняють говорити про свою позицію і виходити на вулицю з плакатом. Брехня і збочення, гнійні пропагандисти, це коли дітям у школі заборонено обговорювати війну і навіть вимовляти це слово. Перекручування – коли взятий у полон військовий дзвонить своїй матусі в Росію, а вона йому каже: “Синку, нічого не говори про себе, благаю, до мене прийдуть і в тюрму заберуть”. Збочення – це коли виблядки російські окупанти натирили у наших жінок навіть нижню білизну, дзвонять своїм дружинам і хваляться цим, а ті кажуть: “Побільше, побільше греби!” Брехня і збочення – це коли ваш диктатор не виходить із бункера, а вам розсилають методички, що писати і де, інакше як це – у кількох сотень публчних людей майже один до одного ті самі слова в постах? Ось це, Колю, брехня і збочення”, – заявила вона.
Єфросиніна запевнила Баскова, що невдовзі той виступатиме за їжу або й далі зароблятиме “криваві гроші”, публікуючи пропагандистські пости.

“Але в одному ти маєш рацію, Колю. Маєш рацію! Визнаю. У тому, що завжди заперечував, що ти гей. Ти і твій коханець [російський ведучий Владислав] Манучаров. Завжди заперечували, що ви геї. Тут – погоджуся. Ви справді не геї. Ви – підараси”, – резюмувала Єфросиніна.

peredplata