Поліція продовжує пошуки безвісти зниклого професора ЧНУ Івана Степановича Руснака.
Про це кореспондентці molbuk.ua повідомила керівниця відділу комунікації Нацполіції у Чернівецькій області Кароліна Маришева.
За словами речниці поліції, до пошуків чоловіка залучений орієнтовно-особовий склад поліції.
“Поліцейські продовжують пошуки безвісти зниклого Івана Степановича Руснака. Залучений орієнтовно-особовий склад поліції та проводяться заходи по встановленні зниклої особи. Якщо ж комусь відома будь-яка інформація про зниклого чоловіка звертайтеся до найближчого відділку поліції або ж телефонуйте на спецлінію “102””, – розповіла Кароліна Маришева.
Іван Руснак зник ще у четвер, 15 грудня.
Був одягнутий в темний костюм, чорна куртка нижче пояса, чорна кепка. Мав із собою чорну сумку, в якій був ноутбук.
Якщо хтось володіє будь-якою інформацією про можливе місце перебування, телефонуйте 0504433816, 0962484728 (син Олександр Руснак) або на спецлінію 102.
Додамо, за даними вікіпедії, він – український педагог, доктор педагогічних наук, професор. Іван Степанович Руснак народився 20 квітня 1949 року в с. Шишківці Кіцманського району Чернівецької області. У 1971 році закінчив філологічний факультет Чернівецького державного університету: за фахом філолог, викладач української мови і літератури.
Трудову діяльність розпочав у квітні 1970 р. у комітеті по телебаченню і радіомовленню Чернівецького облвиконкому, де до жовтня 1971 р. працював редактором, кореспондентом радіомовлення. У 1971—1972 рр. служив у Збройних Силах СРСР.
У 1972—1979 рр. — редактор багатотиражної газети Чернівецького державного університету “Радянський студент”.
З 1979 р. — викладач, з 1986 р. — доцент кафедри української літератури Чернівецького держуніверситету.
У 1988—1990 рр. — організатор і перший декан факультету підвищення кваліфікації вчителів, у 1991—1998 рр. — організатор і перший декан педагогічного факультету.
Завідував кафедрою педагогіки і методики початкового навчання. Працював за сумісництвом професором кафедри теорії і методики трудового і професійного навчання Хмельницького національного університету.
З 2012 р. — професор кафедри педагогіки та психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Член акредитаційної комісії МОН України.
У 1985 р. здобув учений ступінь кандидата філологічних наук, у 2001 р. — доктора педагогічних наук. У 1986 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри української літератури, у 2002 р. — професора кафедри педагогіки.
Як педагог і вчений займався підготовкою педагогічних та науково-педагогічних кадрів. Під його керівництвом захищено 17 кандидатських дисертацій. Досліджує розвиток освіти, педагогічної думки і національного виховання в українській західній діаспорі; діяльність початкової і вищої школи та підготовку педагогічних кадрів для системи освіти України і зарубіжних країн.
Має звання “Відмінник освіти України” (1998), лауреат літературної премії імені Івана Бажанського (2010).
Автор понад 200 наукових та науково-методичних праць.