Після публічної подяки від Сергія Притули: зрадниця Ані Лорак зізналася, що вона “на мелі”

 

Хоча Ані Лорак зазнавала серйозного цькування та хейту в мережі і раніше, після 24 лютого увага користувачів до поведінки зірки лише збільшилася

Саме тому нещодавно героїня нашої статті оприлюднила на особистій сторінці в Instagram звернення до підписників, в якому заявила, що виступає проти війни, а також попросила вибачення у тих українців, які були ображені її позицією.

Сергій Притула одразу ж відреагував на даний пост та поглузував з артистки у коментарях: телеведучий подякував артистці за грошову допомогу ЗСУ. До нього одразу ж приєдналися інші українці, які також виражали свою вдячність за фінансову підтримку України.

Натомість виконавиця нещодавно презентувала нову пісню, про що повідомила в stories. Коментар телеведучого Кароліна не видаляє, продовжує займатися творчістю і робить вигляд, наче нічого не відбувається.

Нагадуємо, що скандал навколо діяльності Ані Лорак розпочався 2014 року. Артистка виступила в Криму, після чого переїхала до російської федерації. Саме там вона перебувала разом зі своєю дочкою до 24 лютого, встигла знайти в еміграції друзів і повністю вийти з інформаційного простору України.

Зараз концерти Ані Лорак масово скасовуються, як на території росії, так і в Європі. У першому випадку виконавиці “палиці в колеса” вставляє влада, а у другому — активісти, які не бажають бачити виконавицю-зрадницю, що прикривається Україною заради заробітку грошей. Кароліна тим часом повідомляє, що не надавала фінансової допомоги жодній зі сторін.

peredplata