Загадкова трагедія: у Польщі знайшли мертвими чоловіка та жінку з України

 Причини трагедії розслідує польська поліція. У Польщі в місті Лодзь знайшли мертвими 36-річного чоловіка та 31-річну жінку з України. Їхні тіла були в зачиненій квартирі. Про це пише wprost.pl
Про трагічний випадок стало відомо у вівторок ввечері. За повідомленням, роботодавець 36-річного і 31-річної жертв повідомив екстрені служби про те, що вони не були на роботі від минулої п’ятниці.
Пожежники прибули до квартири, яку орендувала пара, вибивши двері. Там вони виявили тіла в стані сильного розкладання – вони були роздуті, частково гнилі і на них були плями від атмосферних опадів.
 
Портал Lodz Nasze Miasto повідомив, що тіло чоловіка лежало в пляжному наметі на ліжку, а жінка сиділа в кріслі. У квартирі не було виявлено чадного газу, але в одній з кімнат працював газовий обігрівач.
Ми з’ясовуємо причини та обставини інциденту, заходи проводяться під наглядом Лодзько-Срудмеської окружної прокуратури. Ми вже провели перевірку і опитали свідків – на даний момент не можна виключити причетність третіх осіб до загибелі жінки і чоловіка. Обидва є громадянами України”, – повідомила Каміла Совінська, прессекретарка Лодзинського міського відділу поліції.
Рідним покійних уже повідомили про трагедію. Польська поліція встановлює причини трагедії.

Продовження читайте тут: https://expres.com.ua/news/28786/?fbclid=IwAR3L-pUeB_ERttbG4Sm_0FZjbpFgboHDLLvy855hetRgWNI9WL0Osnh-bLw

peredplata