*ДРУГА ДІРА*

 
У 1990-х роках широко поширилося фото грифа, що очікує смерті маленької дівчинки, що голодує, і насолоди її тілом. Ця фотографія була зроблена під час голоду в Судані 1993/94 року Кевіном Картером, південноафриканським фотожурналістом, який пізніше отримав Пулітцерівську премію за цей «неймовірний знімок»
* Однак, поки Кевін Картер насолоджувався своїм подвигом і відзначався у великих каналах новин і мережах по всьому світу за «таку видатну фотомайстерність», він прожив всього кілька місяців, щоб насолодитися своїм передбачуваним досягненням і славою, а пізніше він впав у депресію і покінчив з *
*Депресія Кевіна Картера почалася, коли під час одного з цих інтерв’ю (телефонного шоу) хтось зателефонував і спитав, що сталося з маленькою дівчинкою. Він просто відповів: «Не дочекався, щоб дізнатися після цього знімку, тому що довелося летіти…» Той, хто дзвонив, сказав: «Я кажу вам, того дня було два стерв’ятники, в одного була камера».
*І тому його постійне роздуми над цим висловлюванням пізніше призвело його до депресії і нарешті наклав на себе руки. Кевін Картер міг би бути ще живим і ще більш відомим, якби він забрав цю дівчинку і привіз її до Центру годівлі ООН, куди він намагався дістатися або принаймні доставити її в безпечне місце. *
*Сьогодні, на жаль, так відбувається у всьому світі. Світ святкує дурість та нелюдські вчинки на шкоду іншим. Кевін Картер мав витягнути дівчинку з того місця, що йому нічого не коштувало, але він цього не зробив. Ось така нелюдська позиція, “в нього був час все сфотографувати, а життя дівчинці врятувати ніколи.”
*Отже, ми всі повинні розуміти, що мета життя – це доторкнутися до життів. Нехай людяність буде на першому місці, перш ніж ми зможемо перемогти в ситуації.

peredplata