Повеселилися на славу, Україні допомогли, еге ж…

 Якщо хтось думає, що наша посол в США Оксана Маркарова та її чоловік Данило Волинець тільки те й роблять, що український ресторан у Вашингтоні відкривають, так, власний (див. допис нижче на цій сторінці), то дуже помиляється – ця пара несамовито й невтомно працює на благо держави! Ось, наприклад, кілька днів тому класно потусили на забаві з нагоди 30річчя культового в американській столиці бару Jaleo, пише ресурс Washingtonian.
Позували до знимки з дружиною власника, Патрісією Фернандез де Ла Круз. З самим господарем, всесвітньо відомими шефом Хосе Андресом, звичайно, також. Почастувалися фірмовим хамоном, паельєю, такосами, по текілі перехилили… Вечірка була пишною, смаколиків різних та дорогого алкоголю, кажуть, неміряно, а коло запрошених – нечисельним, тільки для своїх.
Я все розумію: пані посол теж втомлюється і має право на відпочинок, розслабитися. Це тільки на передовій такого права нема й не буде, бо відсутність потрібної зброї треба закривати тілами наших вояків. А чому відсутність, всі добре знають, бо упокоїли в Бозі ленд-ліз 
Хосе Андрес – міжнародна зірка, для України після 24.02.22 зробив чимало, має орден від Зеленського. Мабуть, вирішив, що присутність на його вечірці нашої амбасадорки додасть події статусу. Але в підсумку для іміджу врочистості вийшло кисло, щоб не сказати «крінджово». Бо не та марка в пані Маркарової, щоб вважатися гоноровою гостею, якщо стисло. 
На фото з Washingtonian: Данило Волинець, чоловік пані посла, вона сама в центрі та Патрісія Фернандез де Ла Круз. Чомусь на фб-сторінці місіс Оксани про цей сейшн – ні слова, лише саме офіціозне нудярство. А шкода, так би пожвавило контент!
“Гей, забава, забава аж до рання!…”
Людмила Пустельник

peredplata