17-річна борчиня з Бахмута Марія Єфремова виграла чемпіонат Європи U20 в Іспанії та присвятила перемогу Україні

Збірна України стала першою в медальному заліку юніорського чемпіонату Європи-2023 з боротьби, який відбувся в іспанському Сантьяго-де-Компостелі. На ЧЄ збірна України здобула 17 медалей.

Цікаво, що на турнірі Україну представили дві борчині з Бахмуту: 17-річні Марія Єфремова і Єлизавета Виноград, яка свій спортивний шлях розпочала в Краматорську.

У ваговій категорії до 53 кг Марія Єфремова виступила блискуче, не віддавши суперницям жодного балу. На шляху до фіналу Марія достроково перемогла Вів’єн Матій (Угорщина), Анну Тєлєгіну (Литва), Аморі Андріч (Німеччина), а в «золотій» сутичці домінувала над Гультакін Ширіновою (Азербайджан).

Єлизавета Виноград зупинилась за крок від нагороди, посівши п’яте місце.

Марія Єфремова свою перемогу присвятила Україні. Дуже щемкі світлини з нагородження спортсменки з Донеччини.

Загалом Україна стала єдиною командою, яка завоювала на Євро-2023 понад чотири золоті нагороди.