Стало відомо, хто замінить у Чернівецькій міськраді ексдепутатів Михайлішина та Шепелько

Чернівецька міська територіальна виборча комісія розглянула рішення Чернівецької міської ради Про дострокове припинення повноважень депутатки Чернівецької міської ради восьмого скликання Тетяни Шепелько від Чернівецької обласної організації політичної партії «Пропозиція» та Про дострокове припинення повноважень депутата Чернівецької міської ради восьмого скликання Віталія Михайлішина  від Чернівецької обласної організації політичної партії «Команда Михайлішина», пише Медіа агентство АСС з посиланням на сайт ЧМР.

Територіальна виборча комісія постановила:

– Визнати обраним депутатом Чернівецької міської ради наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку від Чернівецької обласної організації політичної партії «Пропозиція» – Людмилу Сідлецьку.

– Визнати обраним депутатом Чернівецької міської ради наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку від Чернівецької обласної організації політичної партії «Команда Михайлішина»  – Ірину Добровольську.

За даними «Чесно», Людмила Сідлецька та Ірина Добровольська є приватними підприємицями.  Обрані кандидати мають прийняти присягу на черговій сесії ЧМР сьогодні, 28 вересня.

Джерело: acc.cv.ua

peredplata