До Києва прибув шеф Пентагону Ллойд Остін

Наш власний кореспондент Ростислав Демчук передає з Брюсселя:
-Спеціально, аби заспокоїти панікерів в Україні, до Києва прибув шеф Пентагону Ллойд Остін…
Secretary of Defense Lloyd J. Austin III (@SecDef):
“Я щойно прибув до Києва, щоб зустрітися з українськими лідерами.
Сьогодні я тут, щоб передати важливе повідомлення – Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну в їхній боротьбі за свободу проти агресії Росії як зараз, так і в майбутньому”.
Разом з очільником Пентагону Ллойдом Остіном в Україну прибув командувач Об‘єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал армії США Крістофер Каволі.
Слід зазначити, що останнім часом в українському суспільстві з`явилась певна напруга після того як Конгрес США не зумів ухвалити допомогу Україні, Ізраїлю і для інвестицій у країни Тихого океану у розмірі 100 млрд $. Українськi ЗМІ, соціальнi медіа почали рясніти повідомленнями на кшталт: “США зливають Україну”, “Україна залишиться без допомоги”, “США не виконують свої зобов`язання”… Після цього від американського політикуму, державних діячів США пролунали запевнення, що до Pіздва допомога буде схвалена Конгресом.
Паніка й істерика в деяких українських ЗМІ і в соціальних медіа зумисне націлена на поширення розгубленості, непевностi, паніки в українському суспільстві, а також через нерозуміння механізмів надання допомoги. Слід розуміти, що анонсована допомога Україні, Ізраїлю і для інвестицій у країни Тихого океану у розмірі 100 млрд $ це окремий пакет. А крім того США разом з партнерами проекту “Рамштайн” (а це понад 50 країн світу) безперебійно продовжують надавату збройову, військову і воєнну допомогу Україні. Тож паніка й істерика недоречні тa передчaсні!

peredplata

Залишити відповідь