Мунтян задекларував годинник з рожевого золота в майже 1 млн гривень готівкою

 Мунтян задекларував годинник з рожевого золота в майже 1 млн гривень готівкоюГолова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян подав електронну декларацію про доходи й витрати у 2017 році, вказавши загальну суму доходів у розмірі 385 тис грн.

Як зазначається у е-декларації чиновника, більшість із задекларованих доходів – це зарплата Мунтяна, а 1057 грн – проценти, отримані ним у банку.

Водночас дружина голови облради вказала у декларації понад 276 тис грн доходів від зайняття підприємницькою діяльність та 8,5 тис грн у якості доходу від відчуження нерухомого майна.

Мунтян задекларував чотири земельні ділянки загальною площею 32 тис 806 кв. м., а дружина посадовця вказала у декларації житловий будинок площею 83,10 кв.м.

Голова облради також повідомив про об’єкти незавершеного будівництва, які перебувають в його власності – житловий будинок у селі Кам’янка площею 650 кв.м., а також будинок відпочинку площею 500 кв.м.

Іван Мунтян задекларував також швейцарський чоловічий наручний годинник Perrelet. В описі до нього зазначається, що корпус виконаний із рожевого золота, чорний шкіряний ремінець. Вартість годинника у декларації не вказана.

Крім того, дружина посадовця задекларувала каблучку з дрібним коштовним камінням, а також дві шуби, не вказавши їхню вартість.

Згідно з декларацією, дружина посадовця володіє корпоративними правами у науково-виробничому підприємство \”МІМ\” (100 відсотків), їхня вартість складає 10 млн грн.

Також дружина Івана Мунтяна вказала наявність корпоративних прав (25,04%) у товаристві з додатковою відповідальністю \”Глибоцький міжрайагропостачсервіс\”, їхня вартість складає 3182 грн.

Іван Мунтян тримає у готівці 850 тис грн, 87 тис доларів та 51 тис євро. Його дружина зберігає у готівці 1,6 млн грн, 110 тис доларів та 47 тис євро.

Раніше повідомлялося, що сім’я голови Чернівецької ОДА задекларувала понад 300 тис грн і житло в Тернополі.
Джерело: Молодий буковинець