Роман Череватий повернувся на роботу. Він хабарі не брав і Фищукові не носив

Згідно з інформацією джерел, яким  довіряє редакція сайту «BukNews» стало відомо, що колишній виконувач обов’язків начальника управління лісового і мисливського господарства Чернівецької області Роман Череватий повернувся на посаду першого заступника начальника управління. 

Щоправда до роботи колишній головний лісівник Буковини поки не приступив. Поновившись на посаді, яку обіймав до затримання правоохоронцями, одразу написав заяву на відпустку. 

Нагадаємо, Романа Череватого підозрювали у спробі підкупу правоохоронця. У соціальній мережі Фейсбук голова Антикорупційної спільноти України Роман Лаврів опублікував інформацію про те, що Череватий дав покази, що особисто носив хабарі Фищуку.

У жовтні 2017 року правоохоронці затримали керівника Чернівецького обласного управління лісового господарства Романа Череватого під час спроби підкупу посадовця місцевої поліції. 

Шевченківський районний суд Чернівців відсторонив Романа Череватого від посади начальника управління лісового і мисливського господарства, головного лісівника Буковини на час проведення судового слідства. 

За інформацією правоохоронців, керівник обласного управління лісового та мисливського господарства пообіцяв систематично сплачувати “данину” начальникові управління захисту економіки Нацполіції за те, щоби правоохоронці не втручалися у махінації лісівників. Оперативники затримали хабародавця під час першої спроби передачі коштів у сумі 4,2 тис євро та 2,3 тис доларів США.