Потужні авторитети Буковини закликали голосувати за Петра Порошенка

8 лютого 2019 року Чернівці отримали потужний флешмоб і заклик на підтримку Петра Порошенка від ключових патріотів Буковини, авторитетних та впливових представників інтелігенції.

 

У дискусії, яку запропонувала команда громадської ініціативи #Команда_Порошенка, взяли участь лідери громадської думки, відомі науковці, фахівці в різних галузях науки і культури, громадяни, які заслужили собі повагу буковинців завдяки патріотизму, політичній послідовності та професіоналізму.

Це – Олег Панчук, Богдан Сторощук, Юрій Макар, Броніслав Тутельман, Ірина Маковійчук, Іван Дерда, Володимир Антофійчук, Юрій Халавка, Артур Кадельник.

Ці непересічні люди першими підписали особисті зобов’язання та Меморандум про приєднання до всеукраїнської громадської ініціативи #Команда_Порошенка.  Це знаково.

Рефреном звучав меседж, що Петро Порошенко, нині діючий Президент, уособлює в собі наміри та сподівання переважної частини українців. Що він взяв на себе у найтяжчі періоди держави відповідальність за її захист, перелаштував економіку на виклики військового періоду, дав жорстку відсіч російському агресору, переконав весь цивілізований світ стати на бік України.

Серед прихильників Петра Порошенка на Буковині економіст Богдан Сторощук: “Порошенко реалізував філософію Миколи Хвильового “Геть від Москви” на практиці.  Довкола Порошенка об’єдналися всі нації України, а не тільки етнічні українці, бо ключовими меседжами Президента є демократія та євроінтеграція”.

Професор, політичний лідер Буковини, непересічний авторитет громадської думки, патріот і просвітитель Олег Панчук заявив: “За Порошенком незаперечні політичні досягнення, які скріплюють підвалини української держави. Проведено низку кардинальних і безповоротніх реформ, реформа децентралізації рішуче переформатовує Україну, крім того, наведено  порядок в економіці, в обліку фінансів. Розпочався широкомасштабний наступ на корупцію. Створено потужну армію, здатну протистояти російській агресії.

Переконаний, необхідно дати можливість Президенту продовжити реалізацію успішного курсу”.

Професор ЧНУ ім. Ю. Федьковича Юрій Макар: “Маємо вже більше чотирьох десятків зареєстрованих кандидатів на посаду Президента України. Які мотиви у всіх цих людей, яких стільки нам точно не потрібно? Підозрюю, що більшість із них діють у власних інтересах, а не в інтересах держави. Не хочу нікого паплюжити, у тому числі нашу новоявлену Лесю Українку. Те, що Порошенко уже зробив, не дає йому повороту до Росії, на відміну від інших кандидатів.

Мій сусід заробляє руками, університетів не закінчував, односельчанин митрополита Онуфрія… Якось сусід прийшов до мене і каже: думав голосувати проти Порошенка, але після того, що він зробив для церкви – я і вся моя родина тільки за нього”.

Художник Броніслав Тутельман, непересічний авторитет у мистецьких колах: “Нехай мене звинуватять у тому, що я “порохобот”, але я насправді вважаю, що з Порошенком нам пощастило. Він проукраїнський, влаштовує представників усіх етнічних груп, людей різних політичних поглядів, і це дуже важливо. Україна показала світові, що навіть такій імперії, як Росія, можна успішно протистояти. І це зробив Порошенко. Він засвідчив свій професіоналізм, як Головнокомандувача, як міжнародного переговорника, як економіста, який здатен реалізувати свій курс на подолання бідності. Я йому вірю”.

Головний кардіолог Чернівецької області Ірина Маковійчук: “Від вибору, який ми зробимо, залежить наше майбутнє. У мене достатньо професійного досвіду, щоб порівнювати етапи розвитку медичної галузі, тому нині зміни якісні і кардинальні. На новому ангіографі, який ми просили у Києва роками, а отримали лише при Порошенку, у кардіологічному центрі проведено вже майже 400 операцій на серці. Це ті реалії, які не всі бачать, тому хочу на них наголосити. Потрібно розуміти, що ми обираємо не Порошенка, а майбутнє країни і майбутнє наших дітей!”.

Оперний співак, народний артист України Іван Дерда: “Два Майдани піднялися на захист суверенітету, який ми втрачали. Ми разом з Президентом розбудували армію, щоб захищати наші мову і віру. Я радий, що команда Порошенка вибрала шлях будівництва національного храму, національної держави, відродження національної культури, бо лиш таку відповідальну ідентифікацію сприймають у Європі”.

Професор ЧНУ ім. Ю. Федьковича Володимир Антофійчук: “Хотіли безвізу? Маємо!  Чогось іншого? Теж отримали… НАТО та ЄС також не за горами з таким лідером. Найбільшу заслугу Порошенка бачу у тому, що він нам цей дім під назвою Україна зберіг. Тепер він разом з нами взявся за його благоустрій та розвиток економіки, хоча це за Конституцією не повноваження Президента, а Прем’єр-міністра. Закликаю бути пильними.  Не можна за буденними справами втратити Незалежність. Зараз перед нами фактично знову вибір 1991 року, або Російська імперія, або Українська незалежність”.

Повністю підтримали колег інші виступаючі: Порошенко захистив Україну від агресора, відродив армію, у воєнний час перезапустив економіку, повернув православну церкву додому у її українську колиску. Були труднощі, були поразки, але Україна міцніла, щодня ставала на ноги, повертала гонор, розвивалася, набирала м’язів та авторитету у світі. Порошенко – це дипломатичний успіх України, це зрозуміла європейська перспектива і майбутнє, це НАТО та ЄС. А ще він найнепоступливіший ворог непередбачуваного диктатора Путіна, котрий загрожує світу ядерною катастрофою. Таких Головнокомандувачів, як нинішній Президент, міняти на переправі не тільки не мудро – катастрофічно!

Ось таких непересічних, мудрих і впливових людей зібрала за одним круглим столом всеукраїнська громадська ініціатива #Команда_Порошенка, яка впроваджує світові методи виборчої агітації у форматі “від дверей до дверей”. Через безпосереднє, щире спілкування з виборцями, донесення до них програми кандидата, якого ці люди підтримують. Така практика діє і у США, і в країнах Євросоюзу, коли під час виборів формуються команди для безпосередньої агітації та спілкування з громадянами.