Кличко запропонував Саакашвілі очолити партію УДАР і разом піти на парламентські вибори

ідер партії УДАР, міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що готовий підставити “політичне плече” Міхеїлові Саакашвілі та запропонував йому йти на парламентські вибори разом з партією УДАР.

Кличко у відеозверненні підтвердив, що УДАР іде на дострокові вибори в Раду.

“Я бачив сьогодні звернення Міхеїла Саакашвілі, політичній силі якого створили перешкоди для участі у виборах, тому я готовий підставити політичне плече”, – сказав Кличко.

Він переконаний, такий союз зможе подвоїти зусилля заради перетворень в країні. Політики мають людей, які здатні це втілити.

УДАР іде на дострокові парламентські вибори. І пропоную нашим партнерам піти разом. Я залишаюсь лідером партії УДАР, а Міхеїлу Саакашвілі пропоную стати головою партії, – сказав у відеозверненні Кличко.

 

Він наголосив, що залишається мером Києва, тому що у нього залишилося багато зобов’язань перед киянами.

4 червня Саакашвілі повідомив у Facebook, що його партії “Рух нових сил” відмовили в реєстрації і попросив дружні сили про підтримку.

Нагадаємо, що екс-голова Чернівецької ОДА Роман Ванзуряк причетний на Буковині до розбудови партійних структур – спочатку УДАРу, а потім Руху Нових Сил. Знаючи вагомість впливу на лідерів (Кличка і Саакашвілі), не виключено, що саме цю ідею про об”єднання з Саакашвілі Ванзуряк підказав Віталію Кличку.
Фото з Фейсбук Романа Ванзуряка
http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=113262

peredplata