ЦВК зареєструвала ще чотирьох кандидатів-мажоритарників у Чернівецькій області

Центральна виборча комісія сьогодні зареєструвала чотирьох кандидатів у народні депутати, які балотуватимуться на позачергових парламентських виборах 21 липня на виборчих округах Чернівецької області.

Про це зазначається у повідомленні прес-служби ЦВК, пише molbuk.ua

Зокрема, на виборчому окрузі №202 з центром у Сторожинці кандидатами у народні депутати зареєстровано Орендовича Миколу Вікторовича (головного спеціаліста Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства) та Тичину Івана Георгійовича (начальника управління захисту економіки в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України).

Водночас, Центральна виборча комісія зареєструвала двох кандидатів, які балотуються від партії “Самопоміч”. Зокрема, на виборчому окрузі №201 з центром у Чернівцях Кубай Інну Михайлівну (кандидата політичних наук), а на виборчому окрузі №204 з центром у Хотині Кучурку Ольгу Миколаївну (журналістку).

Окрім того, ЦВК відмовила у реєстрації Даниловського В.В. кандидатом у нардепи на виборчому окрузі №201.

Як відомо, раніше ЦВК зареєструвала кандидатами у нардепи у Чернівецькій області Володимира Дідуха-Кобзаря, Василя Тодеренчука та Івана Попеску.