Порошенко і Зеленський опинилися у протилежних кінцях рейтингу довіри

Президент Володимир Зеленський очолює рейтинг довіри з боку українців серед українських політиків, у той час як його попередник Петро Порошенко посідає одну з останніх сходинок.

Джерело: опитування Українського центру економічних та політичних досліджень ім. Разумкова

Деталі: Оцінюючи рівень довіри до політиків, Центр найчастіше отримував відповідь на користь Зеленського (йому довіряють 70,5% опитаних), спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову довіряють 54%, прем’єр-міністру Олексію Гончаруку – 36%.

Як уточнили дослідники, серед політиків, прізвища яких були представлені в опитувальнику, лише ці троє мають позитивний баланс довіри-недовіри (тобто частка тих, хто їм довіряє, перевищує частку тих, хто не довіряє).

 

Недовіра, за результатами опитування, найчастіше висловлюється колишнім: генпрокурору Юрію Луценку (йому не довіряють 88% опитаних), спікеру Андрію Парубію – 83%, президенту Петру Порошенку – 80%.

Також високий рейтинг недовіри у народних депутатів з ОПЗЖ Нестора Шуфрича – 78%, Вадима Рабіновича – 76%, Віктора Медведчука – 76% і Юрія Бойка – 68%.

Також не довіряють українці нардепу і лідерці “Батьківщини” Юлії Тимошенко  – 74%, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову – 72% та екс-прем’єру Володимиру Гройсману – 70,5%.

 

 
 

Опитування проведене з 4 по 9 жовтня. Було опитано 2015 респондентів у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Теоретична похибка не перевищує 2,3%.

Українська правда

peredplata