Кого Осачук бере собі в команду в ОДА: з’явились нові прізвища

Стали відомі прізвища осіб, яких голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук може собі взяти у команду в “будинок з левами”.

Згідно з інформацією, яка оприлюднена на офіційному сайті НАЗК, наразі на посади радників голови ОДА претендують двоє людей.

Серед них – телеведуча і співачка Вікторія Гатрич.

Кого Осачук бере собі в команду в ОДА: з’явились нові прізвища

У своїй електронній декларації вона вказала, що претендує на посаду радника голови облдержадміністрації. Вона народилась 3 березня 1990 року, закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. На місцевих виборах у 2015 році балотувалась до Чернівецької міськради від партії “БПП”. Вона – солістка шоу-групи “Вікторія”.

Окрім того, на посаду радника голови ОДА претендує Марія Жиряда. Відомо, що вона народилась 17 жовтня 1995 року. Перебувала на посаді головного спеціаліста управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Чернівецької ОДА. На місцевих виборах у 2015 році вона балотувалась до Чернівецької міськради від політичної партії “Авто-Майдан”.

На сайті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича [id]=9962]зазначається, що восени минулого року студентка кафедри міжнародних відносин Марія Жиряда, а також студентка кафедри міжнародної економіки Ірина Продан (дочка секретаря міськради Василя Продана) разом брали участь у Першій пан’європейській міжнародній конференції в Україні, яка відбулася в стінах Національного агентства Державної служби України.

Кого Осачук бере собі в команду в ОДА: з’явились нові прізвища

Також помічником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука може стати колишній помічник народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Іван Микитюк.

Зокрема, він у своїй декларації вказав, що є кандидатом на посаду “помічника голови ОДА патронатної служби апарату ОДА”.

Кого Осачук бере собі в команду в ОДА: з’явились нові прізвища

За даними сервісу “Посіпаки”, Іван Микитюк у восьмому скликанні Верховної Ради України був помічником на платній основі нардепа “Опозиційної платформи – За життя” Михайла Папієва.

Окрім того, заступниками голови Чернівецької ОДА стануть депутат міської ради Богдан Ковалюк та громадська активістка Наталія Гусак.

“Є такі люди, звичайно. І мені надзвичайно приємно, що вони сьогодні вже включаються в роботу і допомагають. Звичайно, це є пані Наталія Гусак та Богдан Ковалюк”, – повідомив раніше голова ОДА Осачук.

Водночас губернатор ухилився від відповіді на запитання журналістів, чи можуть призначити екс-нардепку Оксану Продан на якусь ключову посаду в “будинку з левами”.

https://molbuk.ua/chernovtsy_news/188208-kogo-osachuk-bere-sobi-v-komandu-v-oda-zyavylys-novi-prizvyscha.html